sim
geberit
Wiadomości Miasto Koło Niecodzienna inicjatywa uczniów gimnazjum

Niecodzienna inicjatywa uczniów gimnazjum

15-03-2010 10:14 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,334 | Komentarzy: 1
Niecodzienna inicjatywa uczniów gimnazjum
Foto:
zacisze
Kolscy gimnazjaliści postanowili walczyć o prawa dziecka. W tym celu wykonali krótki film na potrzeby konkursu organizowanego przez UNICEF. Młodzież pokazuje, że zarówno sztuka filmowa jak i znajomość zagadnień o prawach najmłodszych nie jest im obca.
Kilka słów na temat filmu od samego autora:

"Film powstał na potrzeby konkursu  organizowanego przez UNICEF. Miał na celu ukazanie praw dziecka w dowolny sposób. Jako że w telewizji co kilka dni ukazuje się szokująca informacja o łamaniu prawa dziecka postanowiliśmy kilka wybranych przez nas praw zaprezentować  w formie Wiadomości. Ta wersja została zaproponowana przez Jarka. Piotr Adamek wcielony w role prezentera szybko odnalazł się w tej roli i praca przebiegała sprawnie. Po około 4godzinach nagrań materiał był gotowy. Wiele osób pracowało nad tym w jaki sposób ukazać poszczególne prawa po czym to inscenizowali . Jakub Remisz w roli dziennikarza zadawał pytania w taki sposób aby wyjaskrawić poszczególne prawa."


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~dobre 15-03-2010 12:36
nie no montaz lepiej od kablowki :D:D dobra ta blondyna :D moglaby zostac moja mama :D najlepsza akcja jak ziomek wlecial do pokoju i uwalil ekipe filmowa :D
| Zgłoś do usunięcia