sim
bricomarche
Wiadomości Sport Obóz sportowy w Zakopanem

Obóz sportowy w Zakopanem

24-01-2013 10:37 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,213 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Obóz sportowy w Zakopanem
Foto:
W dniach 12.01.2013 DO 20.01.2013, 70-cio osobowa grupa młodych piłkarzy kolskiej Olimpii przebywała na obozie sportowym w Zakopanem. Wszyscy zakwaterowani zostali na Harendzie, gdzie korzystano również z wyżywienia.
Warunki były naprawdę na wysokim poziomie. Kolscy piłkarze poza codziennymi treningami, zapewnione mieli wiele atrakcji. Byli min. na termach w Białce, zorganizowany był grill integracyjny w szałasie na Harendzie, zapewnione były karnety na stoki narciarskie, hala sportowa czy sztuczne boisko do treningu.

Wszystko to w głównej mierze dzięki dotacji w z Ministerstwa Sportu i Polityki Społecznej FIO , które pozyskał Zarząd MKS Olimpii Koło.

Taki obóz, na tak wysokim poziomie i w takim wymiarze osobowym w naszym stowarzyszeniu działającym w pełni społecznie został zorganizowany już po raz drugi, bo przypomnę latem byliśmy z podobną liczbą dzieciaków w Istebnej. Myślę, że takiego obozu nie powstydziłyby się kluby ligowe. Nasze stowarzyszenie co roku robi krok w przód i mam nadzieję, że latem dojdzie do skutku podobny wyjazd - powiedział Jarosław Kawka

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!