sim

Wiadomości Sport Występy młodzików w turniejach

Występy młodzików w turniejach

29-01-2013 10:59 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,424 | Komentarzy: 0
Występy młodzików w turniejach
Foto:
zacisze
Zespół młodzika młodszego Olimpii Koło prowadzony przez Piotra Krzyżanowskiego ma za sobą już dwa turnieje halowe. Pierwszy odbył się w Zgierzu gdzie wśród takich zespołów jak Boruta Zgierz, Widzew Łódź czy chociażby Pelikan Łowicz nasza drużyna uplasowała się na 10 miejscu. Odnosząc dwa remisy z Widzewem i Pelikanem oraz 3 porażki.
Drugi turniej organizowany był 27 stycznia w Kaliszu przez miejscowy KKS Kalisz. Wśród 12 zespołów nasza młodzież zajęła 9 miejsce. Warto podkreślić, iż to drugi turniej naszych młodzików z tak mocną obsadą. W turnieju wzięły udział zespoły: SMS Łódź, Chrobry Głogów, Jarota Jarocin, MKS Kluczbork, Akademia Piłkarska Ostrzeszów, 3 drużyny KKS-u Kalisz, Pogoń Nowe Skalmierzyce, WKS Wieluń, Stal Pleszew i Olimpia Koło. Tak przedstawiają się wyniki w naszej grupie :

AP Ostrzeszów - Olimpia Koło 1:0
Jarota Jarocin - Olimpia Koło 5:0
MKS Kluczbork - Olimpia Koło 1:1
KKS I Kalisz - Olimpia Koło 1:0
Olimpia Koło - Stal Pleszew 1:1
Olimpia zajęła 5 miejsce w grupie i przypadło nam zagrać o miejsce 9 z zespołem Pogoni Nowe Skalmierzyce gdzie nasi chłopcy wygrali 3:0. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Bartosz Fret -2, Jakub Kowalski -1, Klaudiusz Szurgot – 1.
Końcowa tabela przedstawia się następująco:
1. UKS SMS Łódź
2. AP Ostrzeszów
3. Jarota Jarocin
4. KKS I Kalisz
5. KKS III Kalisz
6. Chrobry Głogów
7. MKS Kluczbork
8. WKS Wieluń
9. Olimpia Koło
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce
11. Stal Pleszew
12. KKS II Kalisz
Skład Olimpii Koło: Bartosik Szymon, Szurgot Klaudiusz, Śniegowski Klaudiusz, Wawrzyniak Szymon, Kowalski Jakub, Karbowy Patryk, Jankowski Dominik, Madaliński Kacper, Ossowski Olaf, Fret Bartosz.Wypowiedź Trenera Piotra Krzyżanowskiego:
Bardzo się cieszę, że mogliśmy wystąpić w dwóch tak dobrze obsadzonych i zorganizowanych turniejach. Dla moich zawodników to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle naprawdę dobrych zespołów. Myślę, że ciągle robimy postępy chociaż jak pokazują nam turnieje mamy dużo jeszcze do poprawy jednak jestem dobrej myśli bo chłopcy przykładają się, są na każdym treningu i widać w nich duży zapał do pracy i zdobywania umiejętności. Sporym mankamentem jest jednak to, że tracimy bramki w ostatnich sekundach prowadząc przez cały mecz, jak chociażby w meczu z MKS-em Kluczbork i dzięki temu wiemy nad czym pracować. Bardzo chciałbym podziękować rodzicom za pomoc w transporcie na turnieje i podczas nich bo bez ich pomocy nie udałoby nam się tam zagrać. A na koniec bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na Turniej młodzików młodszych Olimpia Cup o Puchar Burmistrza Miasta Koła, który odbędzie się już w tą niedzielę na hali Mosir w Kole o godzinie 9.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!