sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Problemy z siecią PLUS GSM

Problemy z siecią PLUS GSM

30-01-2013 09:46 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 9,727 | Komentarzy: 0
Tomasz Nowak
Problemy z siecią PLUS GSM
Foto:
zacisze
Od kilku tygodni użytkownicy sieci PLUS GSM na terenie naszego regionu mają problem z połączeniami głosowymi, które odbiegają od normy.
Przerwane połączenia, brak słuchu w słuchawce, to tylko kilka z objawów problemów technicznych popularnego operatora. W dniu wczorajszym postanowiliśmy dowiedzieć się co jest powodem tych zakłóceń. Usłyszeliśmy, że awaria jest znana i od kilku dni jej status zmieniono na "w realizacji", czy to jednak coś zmieniło? Mamy jednak wskazówkę dla wszystkich, których ta akwaria dotknęła. Zgodnie z regulaminem możemy upominać się o zadośćuczynienie, np. w formie finansowej.
Co zrobić, aby otrzymać zwrot? Wystarczy pojawić się w jednym z kolskich salonów sieci PLUS GSM i zgłosić chęć złożenia reklamacji, obsługa przeprowadzi Państwa przez ten proces. Ważne, aby w opisie zgłoszenia zamieścić informacje o formie zadośćuczynienia, np. "w ramach zadośćuczynienia wnoszę o zwrot kosztów abonamentu za ostatni okres rozliczeniowy (w przypadku umowy abonamentowej) lub, ostatniego doładowania konta (w przypadku taryfy mix lub simplus).

To tylko kilka minut spędzonych w salonie, lecz musimy wyraźnie wykazywać niezadowolenie z braku możliwości korzystania z tego- za co płacimy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!