sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Doradca J. Kaczyńskiego w Kole

Doradca J. Kaczyńskiego w Kole

18-02-2013 09:16 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,705 | Komentarzy: 4
Doradca J. Kaczyńskiego w Kole
Foto:
zacisze
W sali Cechu Rzemiosł Różnych w Kole, przy ul. Włocławskiej, 15 lutego odbyło się spotkanie członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Na tą okoliczność przybyła do Koła doradca prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego pani Anna Sikora, , poseł Witold Czarnecki, i radny wojewódzki z Poznania Błażej Spychalski.
W spotkaniu uczestniczyło około 30 osób w tym kolski aktyw partyjny. Pocieszającym faktem jest, że w spotkaniu większość stanowiły kobiety, które dominowały w dyskusji. A jak wiemy, płeć żeńska jak coś postanowi to musi dopiąć swego.

Doradca prezesa Kaczyńskiego na wstępie omówiła sytuację w kraju i w PiS. Zainteresowana była działalnością partii w Kole. Interesowała się m.in. z jakimi partiami prawicowymi jest współpraca, jak to wygląda z kościołem, związkiem „Solidarność”, sprawa bezrobocia, szkolenie tych bez pracy i wiele innych społecznych tematów. Potem wywiązała się dyskusja. Padło wiele pytań na które gość starał się odpowiedzieć. Kolski działacz partii Stanisław Mandziewski mówił, że należy postawić na młodzież, ponieważ jest to nie wykorzystany potencjał i należy go wykorzystać. Inni dyskutanci zwracali uwagę na panujące bezrobocie w powiecie kolskim.

Na zakończenie pani Anna powiedziała: – Do następnych wyborów musimy być dobrze przygotowani i je wygramy, to mówię z całą odpowiedzialnością. Widzę ze kolanie są bardzo zaangażowani i sprawę poprowadzą w dobrym kierunku.

mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
~ela 19-02-2013 13:04
Przyjechał zbierać dobre informacje od członków a nie od spoleczeństwa, bali się konfrontacji.Pan prezes Kaczyński pali się ze wstydu za nasz kolski PIS i nie tylko bo i Konin jest nie lepszy
| Zgłoś do usunięcia
~jarko62 18-02-2013 18:42
Do bani ta pani ,nie potrzeba w Kole wichrzycieli,a wygrać to możecie na cymbałkach i to nie wiadomo.
| Zgłoś do usunięcia
~Symforian 18-02-2013 18:25
Granice polityki kształtują się na skutek kolejnych ustaw. a szacunek zwykłemu człowiekowi się nie należy, ponieważ nikt go nie pyta czy uważa że są słuszne, po czym brakuje mu środków do życia i umiera.
| Zgłoś do usunięcia
~ela 18-02-2013 14:18
Szkoda że nie bylo informacji o tej wizycie bo napewno wiele cennych uwag zostaloby przekazanych p.Czrneckiemu.Bo działalność PIS-u w Kole zasługuje tylko na krytykę, żadnej wpółpracy ze społeczeństwem.Członkowie uaktywniają się tylko przed wyborami lokalnymi,żerując na sympatii ludzi do PIS wygrywają i dalej nic nie robiąCiekawe czy p.Czarnecki dowiedzial si e całej prawdy.Już się ludzie nie nabiorą na nich w następnych wyborach.
| Zgłoś do usunięcia