sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Kultura i rozrywka Dzień Sztuki Kolskiej [FOTO]

Dzień Sztuki Kolskiej [FOTO]

11-05-2013 11:43 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,230 | Komentarzy: 4
Dzień Sztuki Kolskiej [FOTO]
Foto:
zacisze
Chociaż spodziewano się lepszej pogody, to i tak na zainteresowanie mieszkańców organizatorzy mogli liczyć. Rok temu nowa inicjatywa przedstawienia kolskiej sztuki na ulicy, wśród mieszkańców Koła- sprawdziła się. Dzisiaj obrazy, muzyka, zdjęcia, rzeźba znów znalazły się na parkingu przy ulicy Prusa w Kole.
Idea imprezy jest prosta – zaprezentować działalność kolskich szkół i grup artystycznych, instytucji kultury oraz twórców indywidualnych. A wszystko to w formie ulicznego kiermaszu połączonego z wystawami, koncertami, warsztatami artystycznymi, konkursami i innymi atrakcjami.

Na parkingu Urzędu Skarbowego w Kole przy ulicy Prusa w Kole pojawili się przedstawiciele: Miejskiego Domu Kultury w Kole, Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Kole, Manufaktury Piosenki Harcerskiej "Wartaki", Szkoły muzycznej CASIO, Społeczne Ognisko Muzyczne KTK, Studio Piosenki przy MDK, Szkoły Muzyczna YAMAHA, Zespół teatralny i taneczny MDK, Zespołu Szkół Plastycznych w Kole, Kolskiego Klubu Fotograficznego "FAKT".


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
~ewka 13-05-2013 09:12
do ~artysta: pewnie jesteś jednym z występujących i żal Ci ściska cztery litery, że Ciebie nie pokazali. I dobrze, że pokazują właśnie to, co ludzie będący na miejscu mogli zobaczyć, chociażby prace uczniów plastyka. Po co mam patrzeć na ludzi tam będących? wole na to, co mnie ominęło, czyli to z czym "Artyści" wyszli do mieszkańców.
| Zgłoś do usunięcia
~artysta 13-05-2013 08:11
trzeba pokazać 15 fotek karykatur i z 10 wartaków, a gdzie reszta artystów? zawsze tak jest tylko plecy plecy i plecy. wstyd e- kolo
| Zgłoś do usunięcia
~Młotkowy 12-05-2013 20:39
Hmmm w 40stkę nie gram, ale w battla bym owszem zagrał :) Gra ktoś w Kole??
| Zgłoś do usunięcia
~ignacy 11-05-2013 21:06
a kim jest ten kuc od figurek warmlotka? jakis rodzynek czy wiecej ich bylo?
| Zgłoś do usunięcia