sim
kol-net
Wiadomości Kultura i rozrywka I Klasowy Piknik Olimpijski [FOTO]

I Klasowy Piknik Olimpijski [FOTO]

05-06-2013 09:09 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,843 | Komentarzy: 0
I Klasowy Piknik Olimpijski [FOTO]
Foto:
zacisze
29 maja 2013 r. odbył się w Gimnazjum nr 2 I Klasowy Piknik Olimpijski. Jego celem była integracja młodzieży i tworzenie pozytywnych relacji w zespole klasowym oraz poznanie ekologicznych aspektów przetwarzania zużytych opakowań spożywczych oraz nakrętek, używanych do produkcji rur i kształtek z tworzyw sztucznych w firmie WORTEX Bis.
Imprezę zorganizowali rodzice uczniów klas pierwszych z okazji Dnia Dziecka. Chcieli w ten sposób podkreślić, że w szkole dba się nie tylko o wykształcenie dzieci, ale również o ich czynny wypoczynek, który integruje środowisko szkolne. Gimnazjaliści udali się na wycieczkę do siedziby firmy WORTEX Bis, gdzie spotkali się z ciepłym przyjęciem i gdzie mieli okazję zobaczyć, jakie są sposoby zagospodarowywania odpadów wtórnych. Pozyskaną tak wiedzę wykorzystają na lekcjach techniki.

Podczas pikniku uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Kole brali udział w różnych konkurencjach sportowych: siatkówce, chodzeniu na szczudłach, mini koszykówce, mini piłce nożnej, wyścigach w workach, wyścigach rydwanów, pokonywali tor przeszkód, grali w kręgle itp. Zwycięzcy otrzymali nagrody. Były nimi wpinki – koła olimpijskie, przywiezione przez rodziców z Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Poza tym każdy, kto uczestniczył w sportowej rywalizacji, został obdarowany pamiątkowym dyplomem. Wszyscy świetnie się bawili. W przerwach między konkurencjami mogli skosztować smakołyków z grilla. Przygotowano też wyśmienite ciasta i napoje.

Impreza nie miałaby miejsca, gdyby nie wspaniali rodzice, którzy wspierają wychowawców w działaniach pedagogicznych i nigdy nie odmawiają pomocy. Należą się im ogromne brawa i serdeczne podziękowania.
Foto: Gim2
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!