sim
kol-net
Wiadomości Kultura i rozrywka Kolskie Forum Kobiet zaprasza na spotkanie

Kolskie Forum Kobiet zaprasza na spotkanie

06-06-2013 09:58 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,627 | Komentarzy: 0
Kolskie Forum Kobiet zaprasza na spotkanie
Foto:
zacisze
Kolskie Forum Kobiet po raz kolejny już serdecznie zaprasza na późnowiosenne spotkanie, które odbędzie się 16 czerwca br. w godz. 16.00 do 18.30 tradycyjnie już w salce Domu Parafialnego kolskiej Fary.
Każda z nas ma coś do wybaczenia, a jednak rzadko zastanawiamy się, czym tak naprawdę jest przebaczenie. Dlaczego i w jaki sposób przebaczanie wpływa na nasze życie? Czy można być szczęśliwym nie potrafiąc przebaczać? Jakie mechanizmy utrudniają przebaczenie?

O tym, że przebaczenie jest drogą do pełnego uzdrowienia i prawdziwej wolności, opowiedzą nasi goście Alina i Henryk Wieja. Alina i Henryk są założycielami Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja w Ustroniu, w ramach której prowadzą wykłady i szkolenia na temat małżeństwa, silnej rodziny i skutecznej pomocy w sytuacjach kryzysowych.

Alina - dyrektor Instytutu Poradnictwa Chrześcijańskiego, redaktor naczelna czasopisma „Nasze Inspiracje”, autorka wielu inspirujących książek o tematyce chrześcijańskiej.

Henryk - lekarz, założył Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej w Ustroniu. Z pasją promuje zdrowy styl życia, którego integralną częścią jest relacja z Bogiem. Regularnie publikuje w kwartalniku „Nasze Inspiracje”.

Alina i Henryk są autorami wspólnej książki „Małżeństwo, o jakim marzymy”. Mają dwoje dorosłych dzieci. Będzie możliwość zakupu książek Wydawnictwa Koinonia!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie i rozmowy przy kawie i ciasteczkach.
Dorota Laskowska tel: 693 888 097
www.forumkobiet.pl

Potęga przebaczenia
Alina i Henryk Wieja
Niedziela, 16 czerwca 2013
godz. 16.00–18.30
Sala w Domu Parafialnym (Fara)
ul. Kościelna 10

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!