sim
geberit produkcja
Wiadomości Kultura i rozrywka Big Up! Wygrywa na Ostróda Reggae Festiwal

Big Up! Wygrywa na Ostróda Reggae Festiwal

21-08-2013 09:07 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,404 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Big Up! Wygrywa na Ostróda Reggae Festiwal
Foto:
Chociaż większość z nich pochodzi z różnych krańców Wielkopolski, to perkusista jest pełnokrwistym mieszkańcem Koła. Big Up! to zespół grający muzykę reggae tak ostatnio popularną. Jednym z największych festiwali gdzie możemy w naszym kraju posłuchać tego nurtu jest właśnie Ostróda Reggae Festiwal.
W tym roku w konkursie CZWÓRKA REGGAE CONTEST (Polskie Radio Czwórka) MŁODYCH POLSKICH ZESPOŁÓW REGGAE OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL 2013 wygrał właśnie BigUp! To decyzją publiczności i jury konkursowego zespół z perkusistą Karolem B. z Koła dostał pierwszą nagrodę, wygrywając nagrodę finansową w wysokości 5000 PLN, profesjonalną rejestrację audio / video całości koncertu w studio Polskiego Radia Czwórka w Warszawie, promocję zespołu na łamach Free Colours – jedynego polskiego czasopisma w całości poświęconego muzyce reggae oraz cztery najważniejsze festiwale reggaeowe na 2014 rok.

Więcej o zespole możecie przeczytać na www.bigupband.pl oraz posłuchać na http://www.youtube.com/bigupband. Na bieżąco możecie śledzić ich poczynania na profilu Facebook www.facebook.com/bigupband

Karol to również perkusista kolskiego zespołu Stricto.

Foto: Archiwum Big Up!
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
krychu 22-08-2013 09:10
kto Karola zna to zna, a kto nie zna to po co ci nazwisko, jeśli to i tak nie zmieni sytuacji... BIG UP!!! Zagrajcie w Kole!!!
| Zgłoś do usunięcia
sa 21-08-2013 13:55
może przestępca, a może po prostu ważniejsze są osiągnięcia naszego mieszkańca Koła i jego zespołu niż obnoszenie się nazwiskiem, szkoda słów dla zawistnych, BIG UP powodzenia! P.S. a gdyby ukrywał na ich stronie nie byłoby jego nazwiska dużymi literami:)
| Zgłoś do usunięcia
as 21-08-2013 13:31
A ten "pełnokrwisty mieszkaniec Koła" Karol B. to jakiś przestępca czy zboczeniec poszukiwany przez policję, że nie podajecie jego nazwiska. Strach czytać takie informacje.
| Zgłoś do usunięcia