sim
Artbud
Wiadomości Kultura i rozrywka Wielkopolskie Święto Mleka [FOTO]

Wielkopolskie Święto Mleka [FOTO]

25-08-2013 11:19 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,934 | Komentarzy: 2
Tomasz Nowak
Wielkopolskie Święto Mleka [FOTO]
Foto:
zacisze
Za nami ostatnie, duże wydarzenie tego roku. Wielkopolskie Święto Mleka w Powiecie Kolskim- pod taką nazwą odbyła się wczoraj impreza plenerowa organizowana przez Okręgową Mleczarnię w Kole oraz Starostwo Powiatowe. Jak koncerty spodobały się mieszkańcom?
Sądząc po frekwencji, wydarzenie odbiło się szerokim echem w całym powiecie. Na scenie od początku pojawiły się gwiazdy, najpierw te dla dzieci, później dla starszych mieszkańców.

O 16.15 wystąpił Pan Yapa- znany z programów dla dzieci i młodzieży. Następną gwiazdą oczekiwaną przez widzów był Kabaret Koń Polski, który od wielu lat możemy oglądać w dobrej kondycji w programach kabaretowych w TVP.

Kolejnym punktem programu był koncert Niny Nowak - Solistki Teatru Narodowego w Warszawie. Występ podzielony był na dwie części, między którymi odbyły się konkury: mistrza powiatu w piciu maślanki oraz siłacza.

Momentem kulminacyjnym była godzina 21.30, kiedy to na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru- zespół Wilki. Robert Gawliński z zespołem zaśpiewał swoje największe przeboje z przekroju 20 lat swojej kariery.

Publiczność bawiła się świetnie, kolejny raz kolanie pokazali, jak można ciepło przyjąć muzyków w naszym mieście. Tysiące ludzi razem z Wilkami śpiewali takie hity jak "Baśka", "Urke", "Son of the blue sky" i inne.

A jak naszym czytelnikom podobała się impreza?Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
Pati 25-08-2013 19:14
Super koncert !!! Więcej takich chcemy w Kole !!! :)
| Zgłoś do usunięcia
Adrian 25-08-2013 12:21
Wilki były wspaniałe :) fajnie było
| Zgłoś do usunięcia