sim
Artbud
Wiadomości Kultura i rozrywka Gwiazdy kina wystąpią w MDK

Gwiazdy kina wystąpią w MDK

26-08-2013 08:46 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,023 | Komentarzy: 0
Gwiazdy kina wystąpią w MDK
Foto:
zacisze
Informujemy, iż Miejski Dom Kultury w Kole rozpoczął sprzedaż biletów na spektakl Jana Jakuba Należytego „DIETA CUD” w reżyserii Piotra Dąbrowskiego, który odbędzie się w kolskim „emdeku” 12 października 2013 roku. Cena biletu: 65 złotych. Rezerwacje: 63 27 22 847. Obsada (zamiennie): Grażyna Barszczewska, Adrianna Biedrzyńska, Ewa Dałkowska, Ewa Kuklińska, Halina Rowicka, Ewa Ziętek, Mimi Kokoski, Kamila Sammler – Kotys, Alicja Dąbrowska, Maria Bujas.
“Akcja sztuki dzieje się w ciągu dwóch ostatnich dni na planie reality show w domu Slim Brothera. Trzy finalistki walczą o wielką wygraną, która oprócz pokaźnej kwoty przynieść ma zwyciężczyni sławę, status gwiazdy i dostatnie życie.

Bohaterki: Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka pod wodzą demonicznej instruktorki Ewy Fitness przygotowują się do finałowego odcinka „na żywo”. Podczas transmisji, telewidzowie za pośrednictwem smsów wybiorą „Miss Fitness”.

Regulamin programu najwięcej szans daje uczestniczce, która straciła najwięcej kilogramów w myśl zasady „im mniej - tym więcej”. Jesteśmy świadkami heroicznej walki każdej z nich o stratę choćby kilku gramów. Panie nie rezygnują też z nieuczciwych chwytów wobec konkurentek w myśl innej zasady: „cel uświęca środki.” Dopiero nieprzewidywane zdarzenie na planie zmusza zwaśnione trzy strony do solidarnej walki o szczęśliwy finał.

Komedia Dieta cud - satyra na telewizyjne czasy, gdzie człowiek - najmniej ważny element wszechobecnego show staje się narzędziem świętej „oglądalności”, produktem wypełniającym czas między blokami reklamowymi. I historia trzech pułapek, w które dały się złapać uczestniczki.

I trzech decyzji, dzięki którym możemy liczyć na szczęśliwy finał. Spektakl w obsadzie gwiazdorskiej!!!” (materiał reklamowy agencji)

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!