sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Letni obóz Karate w Białce Tatrzańskiej

Letni obóz Karate w Białce Tatrzańskiej

27-08-2013 08:34 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,245 | Komentarzy: 0
Letni obóz Karate w Białce Tatrzańskiej
Foto:
zacisze
Słońce, słońce i jeszcze raz słońce. Taka pogoda towarzyszyła uczestnikom letniego obozu zorganizowanego w malowniczej Białce Tatrzańskiej.
Z inicjatywy Gminy Miejskiej Koło i przy współpracy Kolskiego Klubu Sportów Walki w terminie od 18 lipca do 29 lipca 2013 r. w Białce Tatrzańskiej zorganizowany został sportowo – rekreacyjny obóz letni, na którym wraz z członkami KKSW wypoczywała 25 – osobowa grupa młodzieży ukraińskiej z miasta partnerskiego Ładyżyn (Ukraina) z opiekunami.

W trakcie pobytu realizowany był wcześniej ustalony program zajęć. Uczestnicy odbywali piesze wycieczki do TPN, udając się nad „Czarny Staw Gąsienicowy” i „Morskie Oko” oraz zwiedzili wystawę kręgowców Antoniego Kocyana usytuowaną na terenach zespołu dworsko-parkowego w Kuźnicach. Obozowicze mieli także okazję wejść na górę Kotelnię, skorzystać z atrakcji term „Bania” w Białce Tatrzańskiej, miło spędzić czas w lunaparku w Rabce oraz pomknąć saneczkami na zjeżdżalni grawitacyjnej w Kluszkowcach, jak również pokonać trudności parku linowego. Całości wypoczynku dopełniały zajęcia organizowane w miejscu zakwaterowania. Oprócz uczestnictwa w treningach karate, obozowicze korzystali z boisk do piłki nożnej i siatkowej, grali w ringo, unihokeja, kometkę, tenisa stołowego, cymbergaja czy też szaleli na wieczornych dyskotekach. Nie zabrakło pamiątkowych gadżetów w formie czapeczek, koszulek i okazyjnych kubeczków. Wszyscy obozowicze otrzymali dyplomy uczestnictwa.

Początkowe bariery językowe zostały szybko przełamane, a wśród uczestników równie szybko nawiązały się przyjacielskie relacje, których nie zakończył powrót do domów i które nadal utrzymywane są dzięki możliwościom współczesnego Internetu.

UM KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!