sim
geberit produkcja
Wiadomości Sport Dobry występ kolskich cyklistów

Dobry występ kolskich cyklistów

29-08-2013 07:45 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,117 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Dobry występ kolskich cyklistów
Foto:
W ostatni weekend dwóch zawodników KTC-Koło uczestniczyło w „Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski” w Jeleniej Górze-Cieplice. Ze sportowego punktu widzenia nie ma ciekawszej i bardziej emocjonującej walki niż wspinanie się pod górę w czasie której cyklista toczy pojedynek nie tyle z rywalem, ile z samym sobą.
W takich warunkach zawodnik KTC-Koło Radosław Dul zajął 13-mce w Juniorach Młodszych na 160 startujących w tym wyścigu zawodników. Strata do zwycięzcy wyniosła 30 sekund, a nasz kolarz pozostawił za sobą tak znanych zawodników z klubów Wielkopolski jak KTK-Kalisz, KLTC Konin czy KS Gostyń. Trasa wyścigu wynosiła 77,2 km a finałowe 3km to snująca się pod górę droga o różnicy wysokości 200 metrów. Zawodnicy mieli do pokonania aż pięć takich podjazdów. Trenerem kolskiego kolarza a zarazem Prezesem Klubu KTC-Koło jest Pan Zbigniew Brzozowski.

Również na tej samej trasie, ale na dystansie 44,2 km startowała nasza zawodniczka Juniorka Młodsza Natalia Jaszczak, która zajęła dobre 35-mce na 57 startujących zawodniczek.

Klub KTC-KOŁO dziękuje swoim sponsorom: „SEGLA” P.A. Baryła, T. Florczak, E-nobi P.J. Miszczak, „Stella” P. Konrad Marek i wszystkim innym firmom, którzy wspomagają kolski klub.

Źródło: KTC-KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!