sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Henryk Perzyński odebrał podziękowania

Henryk Perzyński odebrał podziękowania

29-08-2013 10:28 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,373 | Komentarzy: 0
Tomasz Nowak
Henryk Perzyński odebrał podziękowania
Foto:
zacisze
W dniu wczorajszym po wakacyjnej przerwie odbyła się sesja Rady Miasta w Kole. Podczas sierpniowej sesji nagrodzony został Henryk Perzyński za zdobycie Złotej i Srebrnej Jodły na 40. Jubileuszowym Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Szkolnej Kielce 2013.
Liczba sukcesów Manufaktury Piosenki Harcerskiej "Wartaki" jest ogromna. Przez tyle lat, działalności Druh Henryk Perzyński wychował wielu znakomitych osobowości. Rada Miasta Koła postanowiła uhonorować Druha za ostatnie osiągnięcia.

Przedstawiamy Państwu treść podziękowań:

"Składamy serdeczne gratulacje Druhowi oraz całemu ZespołowiManufaktury Piosenki Harcerskiej „Wartaki”za zdobycie Złotej i Srebrnej Jodłyna 40. Jubileuszowym Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Szkolnej Kielce 2013,gdzie udaliście się, by kultywować harcerskie idee i propagować śpiew.

Z całego serca życzymy dalszych sukcesów, na które sumiennie zapracowaliście, a które nas wzruszają i cieszą. Za każdym razem, gdy odbieracie kolejne wyróżnienia, my jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć. Siła, jaka trwa w zespole od początku jego istnienia powoduje, że Wy, młodzi ludzie, całą duszę wkładacie w śpiew i zachęcacie do muzykowania wszystkich, którzy Was słuchają. Druhu Henryku, Tobie i każdemu nowemu Pokoleniu Wartaków życzymy dalszych sukcesów. Śpiewajcie, a Wasze pieśni niech przynoszą ludziom radość.

Z poważaniem: Burmistrz Miasta Koła - Mieczysław Drożdżewski, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Kole - Urszula Pękacz"

Redakcja Portalu e-kolo.pl dołącza się do życzeń. Gratulujemy tak wielu lat wspaniałej działalności i tak wielu sukcesów.


Foto: KW
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!