sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Czas wrócić do szkoły [FOTO]

Czas wrócić do szkoły [FOTO]

02-09-2013 10:02 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,616 | Komentarzy: 0
Czas wrócić do szkoły [FOTO]
Foto:
zacisze
To koniec wakacji, czasu wypoczynku i zabawy, teraz czas na szkołę i zdobywanie wiedzy. Kalendarz podarował uczniom jeden dzień wakacji dłużej, jednak w końcu nadszedł ten dzień, w którym odbywa się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.
Nasza redakcja w tym roku postanowiła odwiedzić uczniów w Szkole Podstawowej nr 1 w Kole. O godzinie 9.00 w Hali MOSiR odbył się apel rozpoczynający rok szkolny 2013/2014.

Uczniowie i rodzice przybyli, aby wspólnie zainaugurować czas, w którym to nauka będzie najważniejszym obowiązkiem dzieci.

Wszystkich zgromadzonych przywitał przedstawiciel samorządu uczniowskiego wraz z dyrektorem szkoły - Romualdem Adamkiem. Wprowadzono poczet sztandarowy oraz odśpiewano Hymn Państwowy.

Pan Dyrektor witając wszystkich uczniów i opiekunów podkreślił jak szkoła zmieniła się przez okres wakacji: wyremontowano klasy, ale co najważniejsze od tego roku szkolnego wprowadzono dziennik elektroniczny, który całkowicie zastąpi tradycyjny nauczycielski dziennik. Włodarz szkoły podkreślał również dużą ilość pierwszoklasistów (108 uczniów).Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!