sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Rozpoczęcie roku w ZS1 [FOTO]

Rozpoczęcie roku w ZS1 [FOTO]

02-09-2013 13:02 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,698 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Rozpoczęcie roku w ZS1 [FOTO]
Foto:
Jedno z ludowych powiedzeń mówi: „co dobre szybko się kończy”. Tak było i w tym roku. Wakacje naszych pociech dobiegły końca, ale znów za 10 miesięcy rozpoczną się nowe ferie.
Dziś 2 września we wszystkich szkołach rozpoczął sie nowy rok szkolny. Na rozpoczęciu byłem w Zespole Szkół nr 1 w Kole. Ponieważ kropił deszczyk uroczystość przeniesiono do szkolnego holu. Uczniów klas przedszkolnych jak i z klas I–6 powitał i przedstawił nauczycieli którzy będą ich nauczali dyrektor Zespołu Lech Brzeziński życząc dzieciom wiele ocen bardzo dobrych i prosił aby szanować pomieszczenia szkolne ponieważ wszystko jest odnowione, a ściany jeszcze pachną świeżą farbą. O głos poprosił zaproszony gość ks. proboszcz z kolskiej Fary Józef Wronkiewicz, który powiedział m.in. – wśród tych milusińskich widzę dzieci które miałem przyjemność ochrzcić. Ale bardzo żeście urośli. Jak ten czas szybo leci. Życzę Wam samych bardzo dobrych ocen i słuchajcie nauczycieli, bo Oni chcą zawsze dla Was dobrze.

Po przeciwnej tronie hollu zebrali się gimnazjaliści których powitał z-ca dyrektora Michał Perzyński. Prosił także o poszanowanie sprzętu szkolnego. Przedstawił nauczycieli który będą nauczali. Wśród czworga nowych belfrów znalazł się piłkarz Olimpii Koło Piotr Krzyżanowski, który będzie prowadził oddział sportowy o profilu piłkarskim, Ks. Zbigniew Barcz – religii, Monika Szurgot – języka angielskiego i Kamila Chichłowska –języka polskiego. Potem uczniowie rozeszli się do klas, gdzie wychowawcy mieli swoje pogadanki.
mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!