sim
marzena pilarska
Wiadomości Sport Koło wokół Koła i pół koła wkoło Koła

Koło wokół Koła i pół koła wkoło Koła

07-10-2013 12:36 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,153 | Komentarzy: 0
Koło wokół Koła i pół koła wkoło Koła
Foto:
zacisze
To już tradycją, że kolski klub Fitness Klub Koło organizuje różnego rodzaju imprezy mające na celu promocję sportu i aktywnego spędzania czasu.
Już w najbliższą niedzielę 13 października Fitness Klub Koło zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na kolejną imprezę rowerową - rajd wokół Koła. Tym razem do przejechania są dwa dystanse 50km oraz 110km. Wybór należy do każdego z osobna i jego sił. Krótszy dystans poprowadzi Paweł Maciejewski, dłużysz Sławomir Bartosik - instruktorzy FTI Cycling.

Trasa przystosowana jest do każdego rodzaju roweru i wiedzie głównie asfaltem. Podczas rajdu znajdzie się ciepły bufet, gdzie będzie można uzupełnić energię i zregenerować siły. Jak zapewniają organizatorzy impreza ma charakter rajdu, wycieczki, a nie wyścigu, wiec jeśli ktoś choć trochę jeździ lub po prostu lubi rower to nie powinno go zabraknąć.

Start spod klubu o godzinie 10.30, wpisowe15zł

Wszelkie dodatkowe informację oraz w klubie, pod nr 514-020-922, info@fitnesskolo.pl lub na portalu Facebook, gdzie znajdziecie również mapę trasy.

Zobacz filmy z poprzednich rajdów organizowanych przez Fitness Klub KołoChcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!