sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Sport Oświadczenie administratora strony

Oświadczenie administratora strony

28-10-2013 08:06 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,874 | Komentarzy: 2
Oświadczenie administratora strony
Foto:
zacisze
Po oficjalnym wywiadzie z Prezesem Olimpii Koło, który przeprowadził dla naszego portalu Michał Chojnacki, przyszedł czas na odpowiedź i ustosunkowanie się do słów prezesa, administratora nieoficjalnej strony Olimpii Koło. Jako, że w tej sprawie nasz portal jest bez stronniczy, chcemy przedstawić naszym czytelnikom a zarazem kibicom klubu - dwie strony medalu.
"Witam wszystkich sympatyków MKS Olimpia Koło, ja Maciej Bartosik, jako administrator niezależnego serwisu informacyjnego o MKS Olimpia Koło, chciałbym ustosunkować się do wywiadu udzielonego przez prezesa Galiszkiewicza, który za pośrednictwem portalu e-kolo.pl, skierował oskarżenia wobec mojej osoby.

Zastanawiałem się czy ustosunkować się tylko do zarzutów skierowanych do mnie, czy odpowiedzieć na cały wywiad. Zdecydowałem że ustosunkuje się do oskarżeń które padły pod moim adresem.

Prezes Galiszkiewicz "–Traktowaliśmy tę stronę jako stronę klubową, ale tutaj chcę wyraźnie zaznaczyć do momentu gdzie obok rzetelnych informacji, które przekazywali trenerzy, działacze zaczęły pojawiać się informacje od nowego administratora uderzające w cały klub. Sytuacja taka zaczęła mieć miejsce kiedy to nowy administrator wykupił podstępem dostęp do domeny strony i po tym fakcie zaproponował wynagrodzenie miesięczne za prowadzenie tejże strony."

Prezesie, ja wiem że traktowaliście stronę jako klubową, ale chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Dlaczego klub nigdy nie podjął się prowadzenia strony, choć kilkukrotnie, począwszy od założyciela strony i jego następców, były pisane prośby na stronie ( Tutaj) o to, aby ktoś przejął i zajął się stroną? Po odejściu pana Marcina strona była przez dłuższy czas pozostawiona sama sobie, o czym świadczą komentarze pod artykułem ( Tutaj) , zwracam szczególną uwagę na komentarz który mówi o tym że: "Nigdy nie pisałem komentarzy na naszej" klubowej " stronie - bo tak ją traktuję.", I co? Choć pięknie mówiliście o "Naszej stronie" to pozwoliliście aby praca założyciela leżała odłogiem. Czy to nie był najlepszy czas aby przyłączyć stronę do struktur klubu?

Dopiero Julek i Hubert zajęli się stroną, bo zapewne nie mogli patrzeć na to jak wieloletnia praca Marcina się marnuje. Chłopaki prowadzili stronę tak jak umieli najlepiej i poświęcali tyle czasu ile mogli. Choć padało wiele komentarzy zarzucających sposób prowadzenia strony, to oni trwali i robili swoje, aby ludzie mieli informację o klubie. Choć w każdej chwili klub mógł przejąć i pomóc chłopakom to nic takiego się nie stało.

Gdy po jakimś czasie prowadzenia strony przez chłopaków, czas który poświęcali na prowadzenie strony zaczął się kurczyć, strona zaczęła znów podupadać. Wtedy to zrodził się w mojej głowie pomysł aby pomóc Julkowi i Hubertowi (wtedy nie wiedziałem że również Hubert zajmuje się stroną) moja pomoc miała by polegać na uzupełnianiu tabel, wyników itp. Jako że miałem już doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju strony(o czym napisze w dalszej części), wiedziałem że najbardziej czasochłonne jest wprowadzanie i aktualizowanie danych i taką też pomoc zaoferowałem na stronie w komentarzach ( Tutaj) i ( Tutaj) . W dniu 25.04.2013 otrzymałem kody dostępu do niezależnego serwisu o MKS Olimpia Koło. W ciągu kilku dni uzupełniłem wszystkie zaległości w tabelach , jak i innych sprawach dotyczących strony. Jednocześnie chciałbym dodać iz we wszystkich sprawach dotyczących klubu mam kontaktować się z panem Jarosławem Kawką.W taki o to sposób stałem się czynnym wspuładministratorem strony Olimpiakolo4.pl.

Teraz chciałbym się odnieść do oskarżenia mnie o podstępnym wykupieniu domeny.

Serwis Olimpii powstał z pomysłu pana Marcina, strona o Olimpii została założona na bezpłatnym serwisie futbolowo.pl, przez pana Marcina, serwis ten jest całkowicie bezpłatny jak również wszystkie dostępne opcje, które umożliwiają prowadzenie strony internetowej o wybranym klubie. Prawdziwa i jedyna strona o Olimpii Koło jest pod adresem olimpiakolo.futbolowo.pl, i pod tym adresem internetowym ona działa. Jeżeli natomiast chodzi o domenę www.olipiakolo.4.pl, jest to adres domeny założony w bezpłatnym serwisie www.4.pl, przez założyciela strony aby skrócić nazwę adresu internetowego, i stać się bardziej rozpoznawalnym w sieci internetowej.

Jak napisałem wyżej, miałem już doświadczenie w prowadzeniu stron internetowych, a w szczególności stron za pośrednictwem serwisu futbolowo.pl , Chciałbym wam ,drodzy kibice, przedstawić oświadczenie złożone przez Vice Prezesa Polnischer "Olimpia Klub Berlin który przesłał oto oświadczenie.

Oświadczenie

My członkowie Polnischer Olympia Club, chcielibyśmy przedstawić wszystkim zainteresowanym co nastepuje:

Maciej Batrosik pojawił się w naszym klubie z chęcią dokumentowania naszej działalności społecznej, gdy pierwszy raz pojawił się na treningu naszej drużyny, przedstawiając swoją bezinteresowną chęć pomocy oraz utworzenia serwisu o naszym klubie, natychmiast zarząd naszego klubu podjął decyzje aby utworzyć stronę internetową.Chciałbym nadmienić że przez okres dwóch lat, Maciej Bartosik nigdy nie proponował nam jakichkolwiek opłat wynikających z kosztów prowadzenia naszego serwisu. Oświadczam jako Vi-ce prezes Polnischer Olymia Club , iż nigdy pan Maciej Bartosik nie żądał pieniędzy za prowadzenie naszego serwisu internetowego.

Podpisano
Vi-ce Prezes Olympia Polnischer Club Berlin
Arkadiusz Stawiński

Teraz chciałbym cię ustosunkować do zarzutów wobec mojej osoby iż jako administrator niezależnej strony o MKS Olimpia Koło, że żądałem wynagrodzenia za prowadzenie strony o MKS Olimpia Koło.

Oświadczam iż nigdy nie proponowałem zarządowi oraz innym osobą związanym z klubem Olimpia Koło, wynagrodzenia za prowadzenie serwisu o MKS Olimpia Koło

Szanowni kibice i sympatycy naszego klubu, chcę wam oświadczyć iż nigdy ,jako administrator nie działałem na szkodę klubu, jedynie jako wolny człowiek chciałem wam pisać o prawdzie i tylko prawdzie.

Chciałbym również napisać iż wszelkie rozmowy z osobami które podawały się za osoby z klubu, i prowadziły ze mną korespondencję klubową, mam zapisaną w historii rozmów. Każdy kontakt i rozmowę mam zapisany.

Teraz odniosę się do do słów prezesa Galiszkiewicza ,który z całą powagą piastowanego stanowiska oskarżył mnie o to, że że chciałem osiągnąć korzyść materialną za prowadzenie strony.

Jedyną drogą informacji, miedzy mną a klubem była wymiana za pośrednictwem e-mail, co mogę udokumentować, ostatnią rozmowę telefoniczną przeprowadziłem z panem Jarosławem Kawką w dniu :14 pażdziernika o godz. 11.14, w której rozmawialiśmy o sprawach prywatnych. Chcę podkreślić , iż ta rozmowa telefoniczna nie dotyczyła spraw finansowych i opłat za prowadzenie strony o MKS Olimpia Koło

.Chciałbym ustosunkować się do słów prezesa co do zamykania ust trenerom:–

Czy rzeczywiście pozamykał Pan usta trenerom? Nie pozwolił na temat klubu się wypowiadać?
– Panie Michale w odróżnieniu do administratora tej strony nieoficjalnej z którą w żaden sposób się nie integrujemy wszyscy trenerzy pracujący w klubie MKS Olimpia Koło są dorosłymi, wykształconymi i inteligentnymi ludźmi i myślę, że ta odpowiedź powinna Panu wystarczyć i jeszcze jedno nie żyjemy w kraju totalitarnym i klub też nie jest totalitarny.


Prezesie, jestem na sto procent pewien w sprawie że nie żyjemy w państwie totalitarnym.

Oświadczam panu panie prezesie Galiszkiewicz, jestem wolnym człowiekiem i pełen praw i obowiązków z racji prowadzenia powadzenia strony o MKS Olimpia Koło .Chciałbym wszystkim powiedzieć że napisałem w tym oświadczeniu prawdę, i jestem gotowy do przedstawiania racji przed nie zawisłym sądem.

Chciałbym dodać, ze nigdy nie ujawnię nazwisk trenerów, którzy poinformowali mnie o zaistniałej sytuacji.

PS. posiadam udokumentowaną korespondecję w której człowiek kluby MKS Olimpia Koło , nakazuje mnie konsultowanie nowych artykułów z nim oraz usuwanie komentarzy nie sprzyjających klubowi. Oświadczam iż strona jest wolnym nośnikiem wiadomości i komentowanie na stronie jest również nie moderowane. Usuwam jedynie wszystkie nie zgodne z regulaminem wpisy.

Maciej Bartosik
Administrator strony www.olimpiakolo.4.pl"


Treść oświadczenia jest autorstwa administratora strony olimpiakolo.4.pl

Redakcja portalu e-kolo.pl nie ponosi odpowiedzialności prawnej za treść oświadczenia.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
Odwiedzający stronę. 29-10-2013 10:47
Strona od pewnego czasu naprawdę fajnie funkcjonowała. Cały czas informacje były i są przekazywane , od seniorów po Orlik Żak, tabele opisy , no naprawdę fajnie, konkurs "Typer" w którym biorę nawet udział, nowe ciekawe zdjęcia itd. Po co psuć coś, co tak dobrze funkcjonuje ??
| Zgłoś do usunięcia
Sandro 28-10-2013 08:32
Jak dla mnie sprawa jest jasna i czytelna, przedstawione są tu konkretne dowody, które wytrącają Prezesowi wszystkie argumenty podane wcześniej w wywiadzie? Wywiad Pana Galiszkiewicza jak i oświadczenie Pana Macieja pozwalają na zajęcie stanowiska w całej sytuacji. Chciałbym również zaznaczyć jedną różnicę, Pan Prezes w swoim wywiadzie wspominał, iż Kancelaria Adwokacka zajmie się treścią artykułów, w oświadczeniu nie ma nawet wzmianki o ewentualnym pozwaniu o zniesławienie a mamy konkretny dowód, kiedy to Pan Prezes obraża Pana Macieja. Wypowiedz Pana Prezesa - " Panie Michale w odróżnieniu do administratora tej strony nieoficjalnej, z którą w żaden sposób się nie integrujemy wszyscy trenerzy pracujący w klubie MKS Olimpia Koło są dorosłymi, wykształconymi i inteligentnymi ludźmi i myślę, że ta odpowiedź powinna Panu wystarczyć i jeszcze jedno nie żyjemy w kraju totalitarnym i klub też nie jest totalitarny." Jest typową obrazą Pana Macieja, Prezes sugeruje w niej, że administrator strony nie w odróżnieniu od trenerów Olimpii nie jest osobą inteligentną, wykształconą i dorosłą. Czarno na białym mamy pokazane, kto jest otwarty na dialog a kto zachowuje się jak dziecko, któremu próbuje sie zabrać zabawkę. Panie Galiszkiewicz mam dla Pana cytat _" Kończ Waść wstydu oszczędź" Wstydu sobie i wszystkim kibicom
| Zgłoś do usunięcia