sim

Wiadomości Miasto Koło BigUp pierwszą gwiazdą 22 Finału WOŚP

BigUp pierwszą gwiazdą 22 Finału WOŚP

16-11-2013 12:19 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,622 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
BigUp pierwszą gwiazdą 22 Finału WOŚP
Foto:
22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się coraz większymi krokami. Tak jak już informowaliśmy 12 stycznia 2014 tradycyjnie finałowa scena stanie na ulicy Prusa. Oprócz lokalnych zespołów kolski sztab przygotował dla mieszkańców powiatu muzyczne niespodzianki.
Dokładny scenariusz i rozkład godzinowy koncertu finałowego zostanie przedstawiony w najbliższym czasie, jednak dzisiaj chcielibyśmy zdradzić pierwszą z niespodzianek.

Jako support gwiazdy wieczoru wystąpi reprezentant reggae'owego nurtu, zwycięzca Ostróda Reggae Festiwal 2013 - zespół BIGUP! Chociaż większość z nich pochodzi z różnych krańców Wielkopolski, to perkusista jest pełnokrwistym mieszkańcem Koła. Big Up! to zespół grający muzykę reggae tak ostatnio popularną. Jednym z największych festiwali gdzie możemy w naszym kraju posłuchać tego nurtu jest właśnie Ostróda Reggae Festiwal.

W tym roku w konkursie CZWÓRKA REGGAE CONTEST (Polskie Radio Czwórka) MŁODYCH POLSKICH ZESPOŁÓW REGGAE OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL 2013 wygrał właśnie BigUp! To decyzją publiczności i jury konkursowego zespół z perkusistą Karolem Boruckim z Koła dostał pierwszą nagrodę, wygrywając nagrodę finansową w wysokości 5000 PLN, profesjonalną rejestrację audio / video całości koncertu w studio Polskiego Radia Czwórka w Warszawie, promocję zespołu na łamach Free Colours – jedynego polskiego czasopisma w całości poświęconego muzyce reggae oraz cztery najważniejsze festiwale reggaeowe na 2014 rok.

więcej o zespole znajdziecie na ich stronie internetowej : www.bigupband.pl

Przypominamy o rozpoczętym naborze dla kwestujących. Liczba miejsc ograniczona.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!