sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Przedszkolaki w świecie mikro

Przedszkolaki w świecie mikro

20-11-2013 08:09 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,579 | Komentarzy: 1
Przedszkolaki w świecie mikro
Foto:
zacisze
Na tę wycieczkę autokarową dzieci czekały z niecierpliwością. W sprzyjających warunkach atmosferycznych dzieci wspólnie z małą grupą rodziców pojechały do Konina do „Galerii Kropka”, w której znajduje się Park Miniatur „Mikroskala” oraz kino 6D.
Cała grupa została podzielona na trzy zespoły, które miały okazję kolejno: obejrzeć wystawę makiet, przyjrzeć się cyklowi prac przy powstawaniu makiet, uczestniczyć w seansie filmowym 6D, który dostarczył nie tylko dzieciom, ale i dorosłym, nieopisanych i fascynujących wrażeń. Zwiedzając pracownię modelarską dzieci miały możliwość wypróbowania własnych możliwości i zdolności plastycznych przy tworzeniu drobnych elementów dekoracyjnych makiet. W przerwach pomiędzy kolejnymi etapami zwiedzania przedszkolaki korzystały z bogatego zbioru zabawek, układanek i klocków. Przed wesołą zabawą na placu zabaw wszyscy skorzystali z ciepłego posiłku – francuskich hot – dogów. Wyjeżdżając z Centrum Rozrywki dzieci pytały o możliwość kolejnego wyjazdu na wycieczkę.

więcej zdjęć: http://www.e-drogeria24h.pl/pm6/aktual/20131118/index.html

Opracowanie: Izabela Michalak
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
ela 20-11-2013 14:34
Świetny pomysł wyjazdu,napewno wielka frajda dla dzieci.Nic dziwnego że dzieci chciałyby więcej takich wyjazdów.Inne przedszkola niech biorą przykład z Przedszkola nr 6 w Kole,Brawo!
| Zgłoś do usunięcia