sim

Wiadomości Miasto Koło Konferencja powiatowa PPP [FOTO]

Konferencja powiatowa PPP [FOTO]

21-11-2013 07:29 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,775 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Konferencja powiatowa PPP [FOTO]
Foto:
Czy polskie szkoły są przygotowane na pracę z dziećmi niedowidzącymi lub niewidomymi? na te i wiele innych pytań starali się odpowiedzieć prelegenci, którzy zostali zaproszeni na wczorajszą Konferencję Powiatową "Uczeń niewidomy i słabowidzący w placówce oświatowej". Organizatorem spotkania była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kole oraz Starostwo Powiatowe.
Osoby, które podczas konferencji opowiadały o prawidłowym podejściu i pracy z osobami niewidzącymi lub słabowidzącymi, to pedagodzy z długim stażem i ogromnym doświadczeniem.

W naszym kraju istnieje tylko kilka placówek dla takich dzieci. To właśnie tam znajduje się specjalistyczny sprzęt do nauki, ale i specjaliści, którzy doskonale wiedzą, czego i w jaki sposób muszą nauczyć.

Wczorajsza konferencja to pierwsza z cyklu organizowanych przez Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczną w Kole. W planach są jeszcze trzy.

Chociaż hałas dobiegający z parteru budynku Starostwa Powiatowego próbował utrudnić przebieg spotkania, to wszystko udało się zgodnie z planem a na zakończenie, przedstawiciele placówek kolskich wraz z zaproszonymi gośćmi mogli wymieniać się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami przy kawie i słodkim dodatku.Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!