sim
materace
Wiadomości Miasto Koło Andrzejkowe strzelanie w LOK

Andrzejkowe strzelanie w LOK

04-12-2013 10:52 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,490 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Andrzejkowe strzelanie w LOK
Foto:
Mimo złej pogody, w sobotę 30 listopada na strzelnicy LOK w Kole przy ul. Pułaskiego 8, Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK „Kolska Starówka” w Kole zorganizował otwarte andrzejkowe strzelanie z pneumatyka kal. 4,5 mm. W zawodach wzięło udział 14 osób.
Każdy z zawodników oddał po 10 strzałów do tarczy oddalonej od stanowiska strzeleckiego o 10m. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Aleksandra Kuna (24 pkt), przed Karoliną Koligat (21 pkt) i Beatą Kopeć (19 pkt). W kategorii chłopców zwycięzcą został Mateusz Urbański (26 pkt) przed Krystianem Zawada (25 pkt) i Jarosławem Koligat (21 pkt).

W kategorii pań zwyciężyła Małgorzata Stężewska (40 pkt), przed Beatą Gajewską (26 pkt) i Katarzyną Grzelak (23 pkt). W kategorii męskiej zwyciężył Roman Borysiewicz (46 pkt), przed Andrzejem Kowalskim i Zbigniewem Gajewskim, którzy zdobyli po 37 pkt, trzecie miejsce zajął Sławomir Scibiorski (33 pkt). Zawody prowadził Andrzej Kowalski.

Po zakończeniu zawodów uczestnicy pozowali do pamiątkowego zdjęcia na tle staromiejskich zabytków a w świetlicy klubowej dla wszystkich czekała gorąca herbata, ciasto i w nagrodę tabliczka czekolady. Ponieważ było to Andrzejkowe Święto, prowadzącemu zawody koledze Andrzejowi Kowalskiemu uczestnicy zawodów odśpiewali tradycyjne 100 lat wraz z życzeniami imieninowymi, wręczyli kwiaty i prezent.

Foto i tekst: Ryszard Borysiewicz
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!