sim
kdf
Wiadomości Kultura i rozrywka Międzyszkolny Przegląd Jasełek w MDK

Międzyszkolny Przegląd Jasełek w MDK

17-12-2013 12:11 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,026 | Komentarzy: 0
Międzyszkolny Przegląd Jasełek w MDK
Foto:
zacisze
W grudniu, tradycyjnie w przedświątecznym czasie w Miejskim Domu Kultury zorganizowany został Międzyszkolny Przegląd Jasełek. Na deskach kolskiego MDK-u wystąpili uczniowie kolskich szkół podstawowych oraz gimnazjów.
Wśród szkół podstawowych najwyżej ocenione przez jury, a jednocześnie najbardziej oklaskiwane przez widzów było przedstawienie przygotowane przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole należącą do Zespołu Szkół nr 1 w Kole. Jasełka pod tytułem „Gdy Boże Narodzenie się zbliżało...” porwało widzów anielską i diabelską inscenizacją przepełnioną humorem. Spektakl wzbogacały świetnie odegrane role, taniec, śpiew, gestykulacje i mimika oraz gra na flażoletach. Całość dopełniała wymowna dekoracja nieba i piekła. Przepełniona żartem inscenizacja niosła ważne i refleksyjne przesłanie dotyczące przyjścia Bożego Syna na świat.

Znakomite przedstawienie w wykonaniu uczniów szkoły przy ul Poniatowskiego będzie można obejrzeć ponownie już 6 stycznia, w święto „Trzech Króli” w kolskiej farze, na co młodzi artyści i ich opiekunowie gorąco zapraszają.

ZS1
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!