R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Kino - tak!, skatepark - nie

27-12-2013 15:49 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 53,657 | Komentarzy: 35

Dzisiejszy dzień stał się dniem przełomowym dla Miejskiego Domu Kultury w Kole a to wszystko za sprawą decyzji kolskich radnych, którzy uchwalili budżet na 2014 rok. Niepocieszeni będą zwolennicy budowy skateparku przy ul. Buczka, gdyż ten projekt został wyrzucony z inwestycji w 2014 roku.
Foto:
R E K L A M A
Nasz portal jako pierwszy przedstawił projekt budżetu na rok 2014 oraz to nasi czytelnicy sprzeciwili się wydaniu 400 tysięcy złotych na skatepark w cieniu upadającego kolskiego kina, dla którego taka kwota oznacza "być albo nie być". Najprawdopodobniej kolscy radni wzięli sobie zdanie komentujących i zrobili coś dobrego dla ogółu mieszkańców. Z największą przyjemnością informujemy zatem, że w najbliższym czasie będziemy mogli w naszym kolskim kinie "Nad Wartą" obejrzeć najnowsze filmy w technologii 2D lub 3D.

W imieniu mieszkańców dziękujemy radnym za interwencję!

A co o tym sądzą nasi czytelnicy?
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (35) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE