sim
Artbud
Wiadomości Kultura i rozrywka 1000 osób na koncercie noworocznym [FOTO]

1000 osób na koncercie noworocznym [FOTO]

28-12-2013 21:54 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,944 | Komentarzy: 5
1000 osób na koncercie noworocznym [FOTO]
Foto:
zacisze
XI Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej OSP w Kole przechodzi do historii pod hasłem wesołej zabawy, dobrej muzyki oraz ogromnej frekwencji mieszkańców. Hala MOSiR została wypełniona po brzegi.
Może i sylwestra miejskiego nie będzie, ale za to koncert noworoczny organizowany przez Orkiestrę Dętą OSP w Kole i Urząd Miasta - wynagradzają nam niedosyt. W dniu dzisiejszym na specjalnie na tą okazję stworzonej scenie, wystąpili muzycy z orkiestry oraz zaproszeni goście, czyli kabaret Rak.

Tak jak i w roku ubiegłym, kiedy to orkiestra zaprosiła Zbigniewa Wodeckiego, tak i dzisiaj Orkiestra Dęta wykonała wszystkie aranżacje z programu kabaretu.

Ilość mieszkańców, którzy przybyli na widowisko zadziwiła nie tylko organizatorów. 700 miejsc siedzących na lożach przy scenie oraz blisko 300 na widowni, to imponujący wynik jak na imprezy zamknięte w naszym mieście.

Na ogromną pochwałę zasługuje nagłośnienie imprezy. Jak wiemy ten obiekt nie należy do łatwych, jeśli chodzi o akustykę, jednak dzisiejszy koncert pokazał, że się da i to na wysokim poziomie.

Krzysztof Hanke, Grzegorz Poloczek i Krzysztof Respondek to skład kabaretu Rak, który w niedługim czasie odwiedził nasze miasto dwukrotnie.
Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (5)
ela 30-12-2013 09:56
A jakie są w Kole Vipy.Z tych co siedzą na przodzie to może 2-3 osoby a reszcie udało się zająć miejsce rzekomo dla VIP.Dlatego nie przychodzę bo z daleka nic nie widać , stać też nie lubię.
| Zgłoś do usunięcia
Sławek 29-12-2013 23:31
Jasiek nie interesuj się tak kasą z koncertu bo kociej mordy dostaniesz! Masz zerowe pojęcie o funkcjonowaniu takiej orkiestry, repertuarze, jej składzie osobowym oraz organizacji takiego koncertu, więc się tak nie udzielaj! Ludzie uczą się całe życie grać na instrumentach, poświęcają swój czas i pieniądze żeby uczestniczyć w próbach i grają takie koncerty za darmo!!! PS: polecam dowiedzieć się ile w tamtym roku za swój "charytatywny" koncert na WOŚPie wziął Lady Pank i w jakim stanie trzeźwości wystąpił...
| Zgłoś do usunięcia
Jasiek 29-12-2013 20:34
Nagłośnienie koncertu dno na 10 utworów tylko jeden polski Zapomnieli się nauczyć polskiej klasyki Połowa płatnych zawodowych muzyków Prezes powinien rozliczyć kasę z imprezy
| Zgłoś do usunięcia
Kasia 29-12-2013 12:24
Było bardzo fajnie dziękujemy:)
| Zgłoś do usunięcia
Grzegorz 28-12-2013 22:34
Tak rzeczywiście frekwencja dopisała. Szkoda tylko, że organizator nie zadbał o to by osoby siedzące z dala od sceny nie miały podglądu na Tele-bimie. Zwłaszcza że część koncertu odbywała się poniżej sceny i znaczna część osób nic nie widziała. No , ale najważniejsze że kolskie VIP-y wszystko widziały i słyszały.
| Zgłoś do usunięcia