sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Kultura i rozrywka II Kolska Gala Ślubna

II Kolska Gala Ślubna

15-01-2014 08:52 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,291 | Komentarzy: 0
II Kolska Gala Ślubna
Foto:
zacisze
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na II edycję Kolskiej Gali Ślubnej, która odbędą się 2 lutego 2014 roku w sali sportowej przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole, ul. Sienkiewicza 1 w godzinach 10:00 – 17:00.
Serdecznie zapraszamy wszystkich narzeczonych, ich rodziny i znajomych do skorzystania z wielu atrakcji jakie czekają na Państwa podczas trwania Gali. Składa się na nie różnorodna oferta wystawców ze wszystkich branż ślubnych, nagrody w organizowanych na żywo konkursach, pokazy mody ślubnej, biżuterii, recitale muzyczne, degustacje oraz rabaty udzielane zwiedzającym , dodatkowe atrakcje , katalogi i materiały reklamowe. Gala to idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących wygodę i praktyczne podejście do organizowania ślubu i wesela , bowiem targi to możliwość wyboru spośród wielu specjalistów, bezpośrednia rozmowa z nimi , oszczędność czasu oraz okazja do uzyskania atrakcyjnych rabatów.

Na gali zobaczycie wspaniale przygotowane stoiska wystawców z takich branż ślubnych jak: obsługa foto i video, sale bankietowe, moda ślubna, dekoracje, florystyka, biżuteria i obrączki, zaproszenia, oprawa muzyczna, cukiernie, fontanny, uroda, kosmetyki , wizaż, usługi barmańskie, a także pojazdy do ślubu.
Przez cały czas trwania gali będzie prowadzona loteria z cennymi nagrodami .

Szczegółowy program Gali pojawi się na www.kolskiportalslubny.blogspot.com.

Portal e-kolo.pl objął patronat medialny nad imprezą.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!