sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Pierwszy Dzień Wiosny w ZS nr 1 [F]

Pierwszy Dzień Wiosny w ZS nr 1 [F]

21-03-2014 13:43 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,554 | Komentarzy: 1
Tomasz Nowak
Pierwszy Dzień Wiosny w ZS nr 1 [F]
Foto:
zacisze
Na zielono i ze śpiewem na ustach powitali wiosnę uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole. W dniu 21 marca, zgodnie ze szkolną tradycją organizowane są turnieje klas, zawody i zabawy dla uczniów. W tym roku postawiono na konkursy na najlepiej przebranych uczniów oraz gazetkę o tematyce wiosennej.
W dniu dzisiejszym uczniowie podstawówki przy ul. Poniatowskiego przyszli do szkoły przebrani w zielone, wiosenne stroje. Mnóstwo było kwiatów we włosach, papierowych ptaszków, fantazyjnych nakryć głowy i kolorowych fryzur. Uczniowie klasy piątej przygotowali dla swoich kolegów oraz nauczycieli pyszne, kolorowe wiosenne kanapki. Każda klasa miała za zadanie wykonać gazetkę o tematyce wiosennej i dzieci znakomicie się z tego zadania wywiązały. Przebrania uczniów oraz ich pracy ocenione zostały przez jury, a następnie na wspólnym apelu każdy uczeń otrzymał słodkie upominki od Rady Rodziców. W konkursie na najwiosenniej przebranych uczniów zwyciężyła klasa 1A, a wśród gazetek najciekawsze przygotowały klasy OA, 1B, 2B, 3A, 4A i 5B. Motywem przewodnim dzisiejszego dnia była piosenka „Wiosna” Skaldów. Po zajęciach i zabawie w szkole, korzystając z pięknej pogody część uczniów wraz z nauczycielami udała się na spacer w poszukiwaniu wiosny oraz na przyszkolny plac zabaw.ZS1


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Katrina 22-03-2014 08:11
Dlatego wybrałam tą szkołę dla mojej córki, bo dobrze tam uczą i zawsze wiele się dzieje ciekawego. Dziwię się sąsiadom że wożą dziecko do szkoły za dwa mosty jak tu jest taka fajna szkoła tak blisko.
| Zgłoś do usunięcia