sim
materace
Wiadomości Korfball Korfballiści na turnieju w Czechach

Korfballiści na turnieju w Czechach

10-07-2014 09:25 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,343 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Korfballiści na turnieju w Czechach
Foto:
Na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy wyjechali zawodnicy kadry narodowej w Korfballu. Turniej odbywa się w Czechach, a jak to zwykle bywa - większość kadrowiczów to mieszkańcy Koła.
Po kilku meczach nasi zawodnicy już zdążyli narobić trochę zamieszania wygrywając z Anglią, która jest trzecim zespołem poprzednich mistrzostw.

Wśród kadry Polski znajdują się kolanie w składzie: Mateusz Pawłowski, Kamil Musialiński, Kacper Nowak, Igor Pawlak, Artur Smolarkiewicz, Kamil Przybylski, Ilona Goryszewska, Klaudia Majchrzak, Klaudia Łojewska, Laura Grochowska

"W pierwszym meczu przegraliśmy z Niemcami po walce 17 : 11. Mamy niestety bardzo mocną grupę : Belgia (drugi zespół w rankingu światowym), Niemcy - czwarty zespól poprzednich mistrzostw o Anglii juz pisałem i Czechów, mało tego że gospodarze to też wyżej w rankingu od nas - 6 miejsce. Wczoraj graliśmy z Belgią (rezerwowy skład naszych, chcemy odpocząć przed jutrzejszym meczem z Czechami, jak wygramy jesteśmy w pierwszej ósemce turnieju)"
- opowiadał nam trener kadry Waldemar Pietrzak

Wiele zdrowia kosztował naszych zawodników mecz z Anglią. Trójka naszych zawodników doznała urazów, które uniemożliwiają im występ w meczu z Belgią. Są to Ilona Goryszewska, Kacper Nowak, Rafał Diadik. Najpoważniejszego urazu doznał Kacper i jego występ w pozostałych meczach stoi pod dużym znakiem zapytania.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Czesław 12-07-2014 23:48
A gdzie był ten mecz?
| Zgłoś do usunięcia