sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Prawie 1000 lików w jeden dzień!

Prawie 1000 lików w jeden dzień!

24-11-2014 09:56 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,196 | Komentarzy: 4
Jubiler Euro Koło
Prawie 1000 lików w jeden dzień!
Foto:
Koło: Mistrzowie Parkowania - to strona na Facebooku, która mimo, że istnieje dopiero dobę, już udało się zgromadzić pokaźną liczbę mieszkańców, którzy polubili stronę i rozpoczynają czynny udział w jej życiu.
O co chodzi? Zamysłem strony jest stworzenie społeczności lokalnej, która mówi stanowcze "nie" wszystkim kierowcom, którzy za nic mają przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i parkują tam, gdzie im się podoba co często utrudnia poruszanie się pieszym.

Irytacja często sięga zenitu i mieszkańcy sami robią zdjęcia,aby następnie publicznie pokazać pomysły kierowców.

Czy aktywność i popularność strony wpłynie na rozsądek właścicieli pojazdów? Czy zastanowią się dwa razy zanim zaparkują w miejscu niedozwolonym, aby nie stać się obiektem drwin w Internecie? Mamy nadzieję, że tak! Wynik mówi sam za siebie - blisko 1000 lików w 24h to znak, że społeczność zirytowanych mieszkańców jest ogromna.

Zapraszamy już dziś! Polubcie tę stronę i bierzcie czynny udział w jej rozwoju a być może za jakiś czas uda się dotrzeć do wyobraźni niezdyscyplinowanych kierowców. Jeśli zauważycie gdzieś wybitnie źle zaparkowany samochód - zróbcie zdjęcie i prześlijcie je na profil "Koło: Mistrzowie Parkowania".

Link do strony: https://www.facebook.com/kolomistrzowieparkowania
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
p 26-11-2014 12:17
zgadzam się potrzebna jest ta krytyka, w dobie totalnego braku miejsc do parkowania trzeba tępic narcyzów którzy parkują jak popadnie. Potrafi taki debil zaparkować auto na dwóch stanowiskach nie dbając o to ze ktoś inny nie będzie miał gdzie stanąć. Za to popwinny byc wypisywane mandaty.
| Zgłoś do usunięcia
abecadło 24-11-2014 18:06
yyyy? Serio sugestia, że zastosowana w tytule forma jest błędnie zapisana to dla @cmh robienie problemu? - Idiotyczny tekst. No, ale cóż wymagać od osoby, która nie zauważa, że forma dopełnieniowa -ów jest charakterystyczna dla polszczyzny, a nie angielszczyzny jak @cmh mi sugeruje.
| Zgłoś do usunięcia
cmh 24-11-2014 16:30
Robisz problem z literówką? Nie wszyscy znają język angielski jak ty. Przeproś autora tekstu.
| Zgłoś do usunięcia
abecadło 24-11-2014 10:03
Ten anglicyzm "like" raczej w dopełniaczu przyjmie formę "like-ów/like`ów", a nie "lików"
| Zgłoś do usunięcia