sim
bricomarche
Wiadomości Powiat Kolski Wrząca Wielka wygrała w Gnieźnie

Wrząca Wielka wygrała w Gnieźnie

21-12-2014 10:07 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,595 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Wrząca Wielka wygrała w Gnieźnie
Foto:
W grudniu w Gnieźnie w ramach projektu Polskiego Związku Unihokeja i Ministerstwa Sportu i Turystyki „Unihokej-uczy, bawi i wychowuje” odbył się turniej unihokeja mixtów.
W zawodach wystartowało 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. Następnie odbyły się półfinały i mecze o poszczególne lokaty. W każdej ekipie na boisku musiały przebywać przynajmniej dwie dziewczynki. Turniej miał na celu popularyzację unihokeja a także integrację środowiska związanego z unihokejem, oraz poprawę ogólnej sprawności fizycznej wśród dzieci poprzez umożliwienie udziału w zawodach sportowych.

W grupie A padły następujące wyniki: Wrząca Wielka-Salezjanie Poznań 8:1, Wrząca Wielka-Ziółka Klęka 4:1, Salezjanie Poznań-Ziółka Klęka 3:1. W grupie B Dziewiątka Konin-UKS Jarząbek 1:7, UKS Jarząbek-Jastrzębie Żytowiecko 6:1, Dziewiątka Konin- Jastrzębie Żytowiecko 7:5. W pierwszym półfinale Wrząca Wielka pokonała Dziewiątkę z Konina 9:3 a w drugim UKS Jarząbek uporali się z Salezjanami z Poznania 3:2.

W meczu o trzecie miejsce Poznań okazał się lepszy od Konina wygrywając 7:4 a w finale Wrząca Wielka pokonała UKS Jarząbek 6:5.

Wśród wyróżnionych zawodników i zawodniczek turnieju znalazł się Mikołaj Makarowicz najskuteczniejszy zawodnik z Wrzącej Wielkiej.'

Wszystkie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego a 3 najlepsze teamy udekorowane zostały medalami.

Trenerem zwycięskiej drużyny z Wrzącej Wielkiej jest Rafał Wasilewski, który był bardzo zadowolony z sukcesu swoich podopiecznych.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!