sim
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Wiadomości Miasto Koło 1,7 mln brakuje do otwarcia przedszkola

1,7 mln brakuje do otwarcia przedszkola

02-01-2015 09:40 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,729 | Komentarzy: 4
1,7 mln brakuje do otwarcia przedszkola
Foto:
zacisze
Kiedy nowe przedszkole będzie tętnić życiem i da radość przedszkolakom? Na to pytanie Burmistrz odpowiedział nam w wywiadzie jaki przeprowadziliśmy przed końcem roku. Wrzesień 2015 to termin, który został przedstawiony. Mimo iż gmach przedszkola znajdującego się przy ul. Piaski w Kole jest ukończony, to potrzeba jeszcze 1 700 000 złotych na dokończenie inwestycji.
"Dotychczas na jego budowę poniesiono nakłady w wysokości ok. 4.800.000 zł., a do ostatecznego otwarcia, trzeba jeszcze doinwestować ok. 1.700.000 zł. W prowizorium budżetowym planowana kwota na infrastrukturę przy przedszkolu opiewa na 600 tys. zł. Chciałbym, by placówka od września zaczęła funkcjonować. Dlatego zaproponuję zabezpieczenie wyższej kwoty na to zadanie w budżecie miasta. I oczywiście chciałbym znaleźć oszczędności w „Urzędzie”. Te, o których wspominam, i inne. Na razie tyle mogę Państwu powiedzieć." - podsumował Burmistrz Stanisław Maciaszek.

Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
Piotr 02-01-2015 16:24
To przedszkole może śmiało startować do plebiscytu na najbrzydziej zaprojektowane przedszkole XXI wieku. Jeden wielki kwadratowy kloc. I to jeszcze za takie pieniądze, najgorsza inwestycja w Kole od początku jego istnienia, nie ma co.
| Zgłoś do usunięcia
chłop z roli 02-01-2015 15:36
Jak chłop zabierze auto do pracy? A co on tam nim zrobi? Chłop o chyba raczej traktorem może porobić. Ewentualnie kombajnem ale to tylko we rżniwa:-)
| Zgłoś do usunięcia
ona 02-01-2015 13:04
jak to brakuje 1.7mln? przeciez poprzedni burmistrz w kampanii wyborczej chwalił się wybudowaniem nowego przedszkola...to jednak była wielka ściema? przedszkole na zadupiu, wiekszoć matek będzie miała problem zeby dotrzeć, jak chłop zabierze auto do pracy to pozostaje iść na pieszo na to zadupie...uff
| Zgłoś do usunięcia
architekt 02-01-2015 10:02
Wstawić kraty w okna i typowy szpital dla obłąkanych. Żeby w tych czasach budować takie brzydactwo! Za te same pieniądze powstałby ciekawy architektoniczie budynek. Zabrakło komuś poczucia estetyki.
| Zgłoś do usunięcia