sim
mycenter
Wiadomości Kultura i rozrywka Alicja Majewska zagrała z Orkiestrą [FOTO][VIDEO]

Alicja Majewska zagrała z Orkiestrą [FOTO][VIDEO]

05-01-2015 20:59 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 18,360 | Komentarzy: 8
Jubiler Euro Koło
Alicja Majewska zagrała z Orkiestrą [FOTO][VIDEO]
Foto:
Od 12 już lat stałym elementem w kalendarzu kolskich imprez jest Koncert Noworoczny, który z roku na rok nabiera większego rozmachu - co również doceniła licznie zebrana publiczność. Tegorocznym gościem wydarzenia była Alicja Majewska oraz Włodzimierz Korcz.
O godzinie 17:00 hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapełniła się po brzegi. Gdy na scenie pojawili się muzycy Orkiestry Dętej OSP w Kole brawa wypełniły pomieszczenie. Pierwsze kilka utworów orkiestra pod dyrygenturą Krzysztofa Lityńskiego zagrała samodzielnie. Oprócz muzycznego wątku pojawiły się również dwie grupy mażoretek, którym mocno kibicowali rodzice i najbliżsi.

Na koncercie pojawili się również zaproszeni goście, m.in. Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek, Zastępca Burmistrza Jan Zieliński, Wicestarosta Powiatu Kolskiego Marek Banaszewski, Sekretarz Tomasz Nuszkiewicz, Radni Rady Miejskiej i Powiatowej, Prezes OSM Koło oraz Radny Sejmiku Woj. Wielkopolskiego - Czesław Cieślak, przedstawiciele zaprzyjaźnionych firm, instytucji i duchowieństwo. '

Miłym akcentem było głośne powitanie byłego proboszcza parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej - Janusza Ogrodowczyka, który otrzymał brawa co najmniej tak spontaniczne i głośne jak Alicja Majewska.

Gwiazda wieczoru pojawiła się na chwilę przed godziną 18:00. Zaśpiewała swoje największe przeboje wraz z orkiestrą oraz kompozytorem i muzykiem, z którym podróżuje po Polsce - Włodzimierzem Korczem.

Zapraszamy do oglądania materiału Video.
Video: TVKOLO.pl, Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (8)
Jerzy 13-01-2015 16:34
Do Vicek: Kolego jak nie znasz kosztów związanych z organizacją Koncertu Noworocznego to się nie wypowiadaj lub zapytaj się u źródła. Z tego co ja wiem na 100 % koszt koncertu zamkną się w kwocie 13.551,00 zł. Prezes Orkiestry Jerzy Budka. --
| Zgłoś do usunięcia
vicek 10-01-2015 15:25
Ja uważam że występ pani Majewskiej był zbyt drogi. Podobno 40tys.zł. Czy stać nasze miasto na takie wydatki? Orkiestra owszem wizytówka miasta zasługa p. Lityńskiego nikogo więcej. Pan Butka jak chce wyprawiać sobie jubileusze to za własne pieniądze nie miasta.
| Zgłoś do usunięcia
Małgorzata 07-01-2015 22:18
Panie Lityński, ale żeby tak się wyłamywać??? Obecnie orkiestra jest najjaśniejszą gwiazdą kulturalną Koła. to chyba wstyd tak wychodzić przed szereg, przed wszystkich innych ;-) Może jeszcze kolski Plastyk z aukcjami, co jednak do ludzi wychodzi, reszta tzw. instytucji kulturalnych wygląda mizernie. Tak naprawdę GRATULACJE i tak trzymać!
| Zgłoś do usunięcia
paulina 07-01-2015 13:58
Mi szczególnie do gustu przypadł jeden z muzyków :) Może sam się zorietnuje..
| Zgłoś do usunięcia
ela 06-01-2015 21:01
Takiej słabej relacji nie uświadczysz nigdzie indziej niż na portalu e-kolo. Zaczynając od tytułu – Alicja Majewska zaśpiewała z orkiestrą. Oprócz tego co pisze redaktor było też pożegnanie związanych od lat z zespołem dwóch muzyków i jubileusz prezesa orkiestry. Co równie ważne dla przyszłych słuchaczy, koncert został przerwany przez pianistę pana Korcza z powodu hałaśliwego zachowania dzieci, o których zapomnieli rodzice i opiekunowie. Taka kolska egzotyka.
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 05-01-2015 22:51
wiecie może kto będzie za rok?
| Zgłoś do usunięcia
EWA 05-01-2015 22:11
piękna relacja z pięknego koncertu. Warto czekać cały rok, aby zobaczyć w Kole takich muzyków i posłuchać takiej muzyki. Pozdrawiam portal i dziękuję za szybką i na tak wysokim poziomie relację!
| Zgłoś do usunięcia
piotr 05-01-2015 21:13
Bardzo świetne wydarzenie kulturalne,świetna prowadząca p.Monika, fajny występ naszej orkiestry.Tylko jeden mankament-bardzo dużo ludzi w tak małej sali, to troche niebezpiecznie.
| Zgłoś do usunięcia