sim
materace
Wiadomości Kultura i rozrywka Nowe tytuły w nowym kolskim kinie

Nowe tytuły w nowym kolskim kinie

07-01-2015 09:39 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,195 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Nowe tytuły w nowym kolskim kinie
Foto:
Po sukcesie z Hobbitem, kolskie kino "Nad Wartą" niedługo zaproponuje nowe tytuły, które zostaną wyświetlane dla mieszkańców Koła i okolic. Jakie to będą filmy?
Wersja 3D Królowa Śniegu 2
Po pokonaniu złej Królowej Śniegu gadatliwy troll Orm powraca w rodzinne strony. Spodziewa się, że bez trudu zdobędzie rękę księżniczki trolli i zacznie wygodne życie bohatera. Jednak zamiast tego czekają go nowe wyzwania. W Krainie Lodu odradza się zło. To odbicie Orma w magicznym zwierciadle, które przejmuje władzę nad zastępami lodowej armii. Złoczyńca, obwołując się Królem Śniegu, zamierza sprowadzić na świat wieczną zimę. Na szczęście Ormowi z pomocą przyjdą wypróbowani przyjaciele – Gerda, Kai, zbuntowana piratka i niezawodna łasiczka Zuzia. Razem przeżyją mnóstwo przygód, kolejny raz ratując Krainę Lodu przed wielkim niebezpieczeństwem.

SEANSE
15 - 16 STYCZNIA,
godz.9:00,11:00 (seanse szkolne,zorganizowane)

15 - 18 STYCZNIA,
godz.16:00
cena biletu: normalny 16 zł, ulgowy 14 zł,
grupy zorganizowane (15 osób) - 12 zł
Wersja 2D "Pani z przedszkola"

„Pani z przedszkola” to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina. To za jej sprawą rodzice chłopca – zapalony konstruktor (Adam Woronowicz) i jego romantyczna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o sobie wiedzieli.

W pełnej humoru i zapadających w pamięć dialogów „Pani z przedszkola”, stanowiącej żywy dowód na talent i wszechstronność warsztatową Marcina Krzyształowicza, twórcy głośnej „Obławy” (SREBRNE LWY w Gdyni), występują m.in. dwukrotna zdobywczyni Polskiej Nagrody Filmowej – Agata Kulesza, laureaci tej nagrody – Adam Woronowicz i Marian Dziędziel, nagrodzona Złotymi Lwami – Karolina Gruszka, a także Łukasz Simlat, Maja Bohosiewicz i legenda polskiego kina – Krystyna Janda, która pokazuje tu zupełnie nowe, komediowe wcielenie.

Autorem zdjęć jest laureat festiwalu Sundance za zdjęcia do filmu „Nieulotne” i FPFF w Gdyni za „33 sceny z życia” – Michał Englert, za montaż odpowiada zaś zaufany współpracownik Krzyształowicza – Wojciech Mrówczyński, laureat FPFF w Gdyni.

SEANSE
15 – 18 STYCZNIA, godz.18:00
cena biletu: 14 zł, ulgowy - 12 zł
Dokładne daty projekcji zostaną przekazane wkrótce.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!