sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Burmistrz zaprasza wszystkich mieszkańców

Burmistrz zaprasza wszystkich mieszkańców

22-01-2015 10:56 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 24,910 | Komentarzy: 18
Jubiler Euro Koło
Burmistrz zaprasza wszystkich mieszkańców
Foto:
Bycie bliżej mieszkańców i wsłuchanie się w ich potrzeby - to kolejny cel Burmistrza Miasta Koła Stanisława Maciaszka, który pragnie zaprosić na kolejne spotkanie z mieszkańcami.
30 stycznia o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Kole, Burmistrz spotka się ze wszystkimi mieszkańcami miasta Koła, którzy zamieszkują tereny po drugiej stronie rzeki Warty od Ratusza.

To kolejny krok ku nawiązaniu bliższych kontaktów między władzą miasta a mieszkańcami. Z kim spotka się przy trzecim zebraniu? Będziemy informować naszych czytelników na bieżąco.

Foto: F&A MEDIA


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (18)
Zatroskani 30-01-2015 11:48
Te domy niedaleko Kaliskiego Przedmieścia w dużej mierze nowe..są owszem i stare ale większość to prywatne wille małe i duże...Może ulica Miłosna i Bogumiła i parę innych stare ale? Większość to nowe domy..ludzie się budowali na się prosili o zgodę a teraz żądają ulic itd.A sami sobie te ulice wybrukujcie a nie żeby miasto wprost pod domy budowało super chodniki wam!!!!I a jak się czyta o radnych czy to miejskich i powiatowych to zadziwiające ,ze niektórzy rzeczywiście dostali prace na basenie ...po awf pracownik ds klienta ...dziwne. Młody były radny już w radzie nadzorczej czegoś tam ...nono a inni nie mają za co żyć..a się im powiela pensje..Na co pensja radnego pani dyrektor? Może by dała działać bezrobotnemu? Jako dyrektor nie powinna mieć czasu na działania radnego chyba,ze po łebkach i tu i tu...Obie panie dyrektorowe takie zajęte w pracy ,ze mają czas na siedzenie na posiedzeniach rady miasta? w godzinach pracy czy poza?A tak w ogóle dyrektor ma nienormowany czas pracy pod warunkiem,ze może mieć nie mniej niż przyjęte a może i najczęściej dyrektorzy tak mają ,że mają więcej godzin bo przecież mają na głowie cały swój zakład i mogą mieć więcej ale już bez nadgodzin. Uważam ,ze radnymi powinni być ludzie nie zatrudnieni nigdzie indziej..wtedy będą naprawdę mieć czas i będą pracować przynajmniej te parę godzin dziennie a nie tylko od przypadku do przypadku...Czy nie daj Bóg ich praca właściwa, ta pierwsza na tym nie ucierpi? Mamy obawy.
| Zgłoś do usunięcia
Wacek 30-01-2015 11:19
Tak od dłuższego czasu zastanawiam się kim jest Burmistrz Maciaszek i czy faktycznie podejmuje suwerenne decyzje ????? Co do suwerenności skąd moja wątpliwość . Jakimi kryteriami kierował się zwalniając ludzi w Urzędzie Miasta a jakimi nakazując komendantowi Straży Miejskiej wytypowanie 5 osób do zwolnienia . W pierwszym przypadku prawdopodobnie posłuchał swoich doradców - konfidentów którzy to jak na tacy dali mu nazwiska do zwolnienia . W drugim wydaje zarządzenie żeby zwalić odpowiedzialność za zwolnienia na samego komendanta , dziwne bo w gazecie ukazała się informacja o referendum -TYLKO PO CO REFERENDUM SKORO STRAŻ PRAKTYCZNIE PO ZWOLNIENIU PIĘCIU OSÓB , PRZESTANIE ISTNIEĆ !! Wczoraj wieczorem biegał po Sienkiewicza i obiecywał mieszkańcom od ronda w górę oświetlenie , chodniki , naprawę nawierzchni , zapytuję skąd weźmie na to kasę ,oszczędności które wygeneruje na zwolnieniach pracowników to kropelka w morzu potrzeb , obiecuje z funduszy unijnych ale żeby otrzymać cokolwiek trzeba minimum włożyć 20 % swoich środków . Wszystko tak wygląda jakby ten pan mówił wszystko co mieszkańcy chcą usłyszeć - ale czy mieszkańcom naprawdę tylko zależy na pustych obietnicach ??? Czy im wystarczy tylko ze on powie i pochyli się nad tematem ??? Dlaczego wczoraj na tym spotkaniu na Sienkiewicza nie było osoby najbardziej kompetentnej w tym zakresie ( bo to droga powiatowa) pana starosty . Ta grupka radnych z PiS nie ma nic do powiedzenia w radzie powiatu , wiec drodzy mieszkańcy te obietnice są mało racjonalne i nie wiem czy przez 4 lata do spełnienia . Na wszystkie obietnice Pana burmistrza 4 lata to za mało , a tutaj jeszcze potrzeba kasy , chyba ten Pan o tym zapomniał .
| Zgłoś do usunięcia
Darek 27-01-2015 13:29
Szkoda, że Burmistrz nie pomyślał, że w tym czasie odbywają się zajęcia pozalekcyjne z dziećmi ... i w środę i w piątek ...... jednego z kolskim klubów sportowych
| Zgłoś do usunięcia
gośkag 27-01-2015 09:43
Żal d..... ściska ? Długo Was trzyma, ha, ha.
| Zgłoś do usunięcia
ra 26-01-2015 23:33
A co my możemy od niego usłyszeć, że się pochyli.Żałosny populista.Gadki pod publiczkę.
| Zgłoś do usunięcia
gośkag 26-01-2015 23:18
Małolaty, bohaterzy anonimowi. Żaden nie przyjdzie bo nie potrafi zdania sklecić tu n forum, a co dopiero przed kamerą. Dobre !!! Dziecinada, wstyd !
| Zgłoś do usunięcia
xxx 26-01-2015 23:03
hwdb? co za chamstwo i prostactwo ma dostęp do internetu...
| Zgłoś do usunięcia
hwdb 26-01-2015 21:37
BĘDZIEMY BURMISTRZUNIU - KILKA RZECZY SOBIE WYJAŚNIMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I POCHYLIMY SIĘ RAZEM .
| Zgłoś do usunięcia
zola 26-01-2015 18:45
Burmistrz niech najpierw pomyśli a potem robi. Ciągle sieje zamieszanie. Raz spotkanie w milce raz w sz.podst.3.Więcej przemyślanych decyzji.
| Zgłoś do usunięcia
recenzent 26-01-2015 18:10
widać że Pan Burmistrz pochylił się nad zagadnieniem przeniesienia spotkania do Szkoły Podstawowej- dziękujemy! Pięknie wsłuchuje sie Pan w głos ludu...
| Zgłoś do usunięcia
n 23-01-2015 15:06
jakie to było spotkanie bo nic nie było o nim słychać , gdzie i z kim
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 23-01-2015 13:42
Nie wiem skąd krytyka zastępcy Burmistrza.Niewielu mieszkańców zna p.Zielińskiego więc skąd wiadomo kim jest, jaką ma opinię, jak będzie pracował.Ale zawiść ludzka nie zna granic. Niedawno brałam udział w spotkaniu w którym również uczestniczył zastępca Burmistrza i odniosłam całkiem pozytywne wrażenie.Wygląda na faceta zdecydowanego zainteresowanego problemami uważam że napewno pomoże p.Burmistrzowi w wielu sprawach i sprawdzi się na tym stanowisku. Trochę cierpliwości narodzie i mądrości.
| Zgłoś do usunięcia
gosc 23-01-2015 09:29
To siedź w domu i narzekaj dalej. Jakoś przed wyborami chciało się biegać po spotkaniach. Znowu niedobrze ? Ludzie płakać się chce na was. Uważasz , że burmistrz to przeczyta i ci odpowie ? Może taxi wysłać po Ciebie ? Wstyd!!!
| Zgłoś do usunięcia
recenzent 23-01-2015 08:00
Panie Burmistrzu pytanie: dlaczego wyciąga Pan tak daleko mieszkańców na ulicę Towarową gdzie trzeba dojechać samochodem, oraz jak ma to się do oszczędności które Pan obiecuje wynajmując salę w Restauracji Milka, gdzie takie spotkanie może odbyć się np. w Szkole Podstawowej nr 5 i za darmo
| Zgłoś do usunięcia
redakcja 22-01-2015 15:42
Jutro odbywa się spotkanie z mieszkańcami Starówki oraz Kaliskiego Przedmieścia, czyli tzw. "starej" części Koła. 30tego natomiast z pozostałą częścią miasta.
| Zgłoś do usunięcia
Niki 22-01-2015 15:34
Nie rozumiem. Jutro z kim jest spotkanie? A 30 z kim? Co dla Was oznacza druga strona Warty? Kiedy Kaliskiej Przedmieście?
| Zgłoś do usunięcia
vicek 22-01-2015 15:15
Panie Burmistrzu dobrze że pan się stara coś zrobić dla miasta. Popełnił Pan jednak jeden błąd zatrudniając swego zastępcę. Nie ma On dobrej opinii -rozmawiaj Pan z ludźmi co Go znają,dowiesz się prawdy. Jest okres próbny i można Go zmienić...
| Zgłoś do usunięcia
Nagórna 22-01-2015 12:41
Jak najbardziej plus dla Pana Burmistrza, osiedle kwiatowe w Kole to od zawsze było traktowane jakby nie należało do Koła, co nie znaczy że jest tam źle, bo osiedle dba samo o siebie, ale skoro należy do miasta, to czemu ma być odrębnie traktowane, cieszy mnie ta inicjatywa.
| Zgłoś do usunięcia