sim
mycenter
Wiadomości Powiat Kolski Zarobki Wójta Gminy Kościelec uchwalone

Zarobki Wójta Gminy Kościelec uchwalone

03-02-2015 10:12 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,212 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Zarobki Wójta Gminy Kościelec uchwalone
Foto:
Przyjrzeliśmy się w ostatnim czasie zarobkom m.in. Burmistrza Miasta Koła, Burmistrza Gminy i Miasta Dąbie a teraz pragniemy naszym czytelnikom przybliżyć kwotę, jaką za swoją pracę otrzyma Dariusz Ostrowski, Wójt Gminy Kościelec.
Z końcem 2014 roku podjęto uchwałę ustalającą wynagrodzenie miesięczne Wójta Gminy Kościelec stanowiące sumę następujących składników:

1) wynagrodzenie zasadnicze 4.800,00 zł;
2) dodatek funkcyjny 1.500,00 zł;
3) dodatek za wieloletnią pracę – 20 % wynagrodzenia zasadniczego; 960,00 zł;
4) dodatek specjalny – 35% wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego 2.205,00 zł.

Co daje łącznie: 9465 złotych brutto.

Przypomnijmy, że w Dąbiu Burmistrzowi ustalono kwotę 8040 złotych brutto, czyli niewiele mniej.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Kolanka od urodzenia 04-02-2015 12:37
Gmina Kościelec to jedna z najlepszych gmin. Nie czarujmy się. Koło ma się do nich jak pięść do nosa...niestety .Jako mieszkanka Koła muszę to stwierdzić. Wystarali się nawet o oddział studiów i owszem też mamy teraz studentów ale szkoły prywatnej a tam? Od dawna był oddział studiów rolniczych państwowych! Państwowych. A to coś znaczy. Kształcący nie tylko rolników a magistrów ale i agroturystyków i innych. A i kilka pomaturalnych. Ile pomaturalnych w Kole? Mieli dotacje od państwa...A z czym my? Mają młodocianych szachistów cenionych w kraju i nie tylko ...Gastronomia stoi wysoko. Wysoko. Może do niedawna liceum ogólnokształcące brało w swoje szeregi tych, którzy do szkół w Kole się nie dostali i szans na liceum nie mieli ale już liceum ekonomiczne zawsze miało wysoki poziom. I liceum poszło po rozum do głowy i podniosło poziom. Za niedługo nie będzie Liceum Plastycznego w Kole oddział zamieszkania: Kościelec ale ich adres się zmieni na stałe na Kościelec. Każdy mądry by tak zrobił. Piękny pałac dostali a Koło co im zaoferowało? Przez te wszystkie lata? Marny budynek po przedszkolu czy żłobku ... Nie za wiele, nie. No i sama gmina Kościelec dobrze działa, i ma miejsca w bród. W Kole takich miejsc niestety nie mamy. Włodarz tej gminy ma prawo zarabiać dobre pieniądze. Ja Mu nie żałuję.
| Zgłoś do usunięcia