sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło VI Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych

VI Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych

19-02-2015 10:21 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,436 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
VI Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych
Foto:
Chcesz iść na studia, ale nie wiesz na co się zdecydować? Idealną okazją do zapoznania się z ofertą kształcenia uczelni z całej Polski oraz bezpośredniego pozyskania informacji o warunkach rekrutacji na wymarzony kierunek studiów będą Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych w Kole, które odbędą się 17 marca 2015 r. w godz. 12.00-14.00 w Liceum Ogólnokształcącym w Kole .
Do udziału w wydarzeniu zapraszają patron organizacyjny Społeczna Akademia Nauk oraz patron honorowy Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek który co roku aktywie wspiera tradycję akademickich targów.

Jako organizatorzy tej inicjatywy od kilku lat staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom uczniów szkół ponadgimnazjalnych, placówek oświatowych i pracodawców, stwarzając warunki do ciekawej i efektywnej prezentacji wyzwań współczesnej edukacji i wymogów rynku pracy. Targi Edukacyjne stanowią jedno z przedsięwzięć, które ma realny wpływ na rzecz pobudzenia aktywności osób poszukujących informacji na temat kierunków i form kształcenia oraz poszerzenia swoich kwalifikacji. Targi to swoista giełda edukacji podczas, której swoją ofertę pokaże kilkadziesiąt publicznych i niepublicznych uczelni wyższych a także instytucji szkoleniowych i doradczych z całej Polski. Poprzez tę formę promujemy ideę świadomego wyboru drogi edukacyjnej, która prowadzi młodzież w późniejszym efekcie do wyboru zawodu.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące targów zachęcamy do odwiedzania naszej strony www.kolo.spoleczna.pl lub kontakt bezpośredni tel. 63 27 20 430

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!