sim
Artbud
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Będziemy rozmawiać o przywilejach dla dużych rodzin i seniorów!

Będziemy rozmawiać o przywilejach dla dużych rodzin i seniorów!

23-02-2015 14:18 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,497 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Będziemy rozmawiać o przywilejach dla dużych rodzin i seniorów!
Foto:
Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek oraz właściciel PHU Promotion Merchandising Sales p. Robert Gajda zapraszają kolskich przedsiębiorców z sektora handlu i usług na spotkanie, które odbędzie się 2 marca 2015 r. o godz. 10.00 w sali sesyjnej Ratusza Miejskiego w Kole. Celem spotkania będzie udział w ogólnopolskim programie rządowym „Karta Dużej Rodziny” oraz w lokalnym projekcie „Miejska Karta Seniora”.

Przywilej posiadania Karty Dużej Rodziny przysługuje wszystkim rodzinom wielodzietnym. Otrzymuje się ją bezpłatnie z prawem do systemu zniżek i szeregu uprawnień. Zniżki mogą oferować nie tylko instytucje publiczne, ale również przedsiębiorcy prywatni, którzy przystępując do ogólnopolskiego programu zyskują przywilej posługiwania się znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”.

Spotkanie będzie także okazją do zapoznania lokalnych przedsiębiorców z sektora handlu i usług z projektem Miejskiej Karty Seniora kierowanym do osób po 60-tym roku życia zameldowanych w naszym mieście.

Powyższe działania mają pomóc drobnej przedsiębiorczości w ożywieniu własnej działalności a mieszkańcom naszego miasta, za sprawą rabatów, poszerzyć możliwości korzystania z katalogu ofert lokalnych firm handlowych i usługowych.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!