sim
mycenter
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Więcej o odnawialnych źródłach energii

Więcej o odnawialnych źródłach energii

23-02-2015 14:38 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,691 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Więcej o odnawialnych źródłach energii
Foto:
Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek zaprasza Mieszkańców Osiedla Płaszczyzna i Kaliskiego Przedmieścia na spotkanie, które odbędzie się w dn. 2 marca br. (poniedziałek) o godz. 13.00 w sali sesyjnej Ratusza Miejskiego w sprawie: zastosowania Odnawialnych Źródeł Energii.

Burmistrz wspólnie z firmą FreeVolt Sp. z o.o. podjął działania zmierzające do spopularyzowania zastosowania Odnawialnych Źródeł Energii na terenie gminy.
W związku z tym, w najbliższym czasie będą odbywać się spotkania z mieszkańcami, podczas których zostaną przedstawione możliwości uzyskania dotacji na fotowoltaikę.

Energia słoneczna to szansa na ograniczenie emisji CO2 oraz innych szkodliwych gazów cieplarnianych, a tym samym czystsze powietrze na terenie gminy.

Fotowoltaika to niezawodne rozwiązanie dające możliwość oszczędności na energii elektrycznej. Energia odnawialna daje mieszkańcom możliwość zdrowszego życia i niższych rachunków za energię elektryczną.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy poniedziałek o godz. 13.00 w ratuszu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!