sim
materace
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Fundusze europejskie coraz bliższe

Fundusze europejskie coraz bliższe

27-02-2015 11:50 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,388 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Fundusze europejskie coraz bliższe
Foto:
Wielu mieszkańców naszego miasta zechciało skorzystać z porad specjalisty ds. funduszy europejskich w ramach dyżuru Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, jaki miał miejsce wczoraj w ratuszu.

Wczoraj w kolskim ratuszu można było dowiedzieć się o obszarach wsparcia w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 w zakresie m.in.: rodzajów wsparcia oferowanych przez FE w tym pożyczek na otwarcie i rozwój działalności gospodarczej, zasad ubiegania się o dotacje, rozliczenia otrzymanych środków, także o szkoleniach i kursach w tym zakresie. Przyznać trzeba, że z porad skorzystało wielu kolan. Obecnych interesowało zwłaszcza pozyskanie środków na otwarcie lub poszerzenie zakresu działalności gospodarczej. Padło wiele pytań. Także dyrektorzy naszych szkół i przedszkoli byli zainteresowani nowym rozdaniem środków. Za względu na tak duży odzew ze strony kolskiego społeczeństwa, prawdopodobnie mobilny punkt informacyjny zawita do naszego miasta jeszcze raz. Jeśli tak się stanie, poinformujemy o terminie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
stanek 27-02-2015 21:32
CIEKAWE JAKIE BĘDĄ EFEKTY ?
| Zgłoś do usunięcia