sim
kol-net
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Rusza rekrutacja do przedszkoli miejskich

Rusza rekrutacja do przedszkoli miejskich

03-03-2015 12:26 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,034 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Rusza rekrutacja do przedszkoli miejskich
Foto:
Najwyższy czas zdecydować, czy nasze dziecko ma zostać przyjęte do jednego z miejskich przedszkoli na rok szkolny 2015/2016.

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Kole pod linkiem http://www.bip.kolo.pl/? znajduje się szczegółowa informacja dla rodziców dzieci ubiegających się o przyjęcie  do przedszkoli  miejskich oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Kole na rok szkolny 2015/2016. Informacja zawiera wykaz placówek, wniosek o przyjęcie wraz z innymi wymaganymi dokumentami oraz kryteria przyjęcia. Wniosek należy złożyć w terminie od 11.03.2015 r. do 20.03.2015 r. - do wybranego publicznego przedszkola lub wybranej publicznej szkoły podstawowej.

Od dziś do 10 marca rodzice dzieci uczęszczających do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych   w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2014/2015 składają deklarację  o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tej placówce.

Przypominamy, że kolskie przedszkola przyjmują jedynie dzieci zamieszkałe na terenie miasta. Pięciolatkowie ur. w 2010r. podlegają obowiązkowemu wychowaniu przedszkolnemu. Zainteresowani zapisaniem dziecka do placówki przy ul. Piaski składają wnioski do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Kole, które od 1 września br. zostanie przeniesione do nowej siedziby.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
xxx 04-03-2015 13:02
Kolanin ma rację wszyscy się powyprowadzali na wieś i teraz narzekają, a jak już nawet tam mieszkają od lat to zróbcie u siebie na wsi referendum, przyłączcie się do miasta Koła i wszyscy będą zadowoleni :) Dzieci również, że będą mogły korzystać z nowoczesnego przedszkola :) a miasto będzie się powiększać i rozwijać :)
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 04-03-2015 08:51
Dzieci ze wsi mogą chodzić do przedszkola na wsi, dzieci z Warszawy w Warszawie, a dzieci z Koła w Kole. Wójt z Twojej wsi nie dokładał się do budowy kolskiego przedszkola, to dlaczego Twoje dzieci miałyby tam chodzić? Przeprowadź się do miasta, płać tu podatki to zapiszesz dziecko do kolskiego przedszkola.
| Zgłoś do usunięcia
and 03-03-2015 21:26
Moim zdaniem to jest dyskryminacja dzieci... Czemu dzieci ze wsi nie mogą iść do przedszkola w Kole. ale dzieci z Koła na wieś mogą... Chamstwo!!! Dziadostwo!!!
| Zgłoś do usunięcia