sim
geberit produkcja
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Zapraszamy do punktu konsultacyjnego!

Zapraszamy do punktu konsultacyjnego!

12-03-2015 15:10 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,711 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Zapraszamy do punktu konsultacyjnego!
Foto:
Już jutro, tj. w piątek 13 marca br. w Ratuszu Miejskim, w pok. 104 w godz. 12.00- 17.00 będzie kolejna możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat zastosowania Odnawialnych Źródeł Energii – fotowoltaiki (czyli montażu na obiektach urządzeń przetwarzających światło słoneczne na energię elektryczną), prowadzonych przez firmę FreeVolt.

Pierwszym krokiem do poinformowania społeczeństwa lokalnego o możliwości uzyskania dotacji na folowoltaikę było otwarte spotkanie, jakie miało miejsce w ubiegłym tygodniu.  Wówczas obecni mieszkańcy (przede wszystkim z osiedli domków jednorodzinnych) dowiedzieli się, że fotowoltaika to niezawodne rozwiązanie dające mieszkańcom możliwość zdrowszego życia (poprzez ograniczenie emisji CO2 oraz innych szkodliwych gazów cieplarnianych) i płacenia niższych rachunków za energię elektryczną.

Ze względu na duże zainteresowaniem tematem, w ubiegły poniedziałek uruchomiony został bezpłatny punkt konsultacyjny. Również jutro (w piątek 13 marca) między godz. 12.00 a 17.00 zainteresowani mieszkańcy mogą skorzystać z darmowych porad udzielanych w pok. 104 Ratusza Miejskiego.

Firma FreeVolt świadczy usługi doradcze w zakresie odnawialnych źródeł energii. Zajmuje się bezpłatną analizą sposobności zamontowania urządzeń z zakresu odnawialnych źródeł energii. Dodatkowo pozyskuje fundusze na instalacje pochodzące ze środków europejskich oraz krajowych.

Na czym polegają bezpłatne konsultacje? Osoba zainteresowana zgłasza się do konsultanta, który prezentuje możliwości i szczegóły techniczne związane z montażem instalacji, przygotowuje kosztorys, przedstawia możliwości związane z pozyskaniem dofinansowania – innymi słowy udziela wszelkich informacji o projekcie, realizacji i kosztach dla danego domostwa. Na pewno warto skorzystać z darmowych porad i przekonać się, czy jest to propozycja dla nas.

Informacje można uzyskać także telefonicznie: 501 529 089, 531 221 766.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!