sim
materace
Wiadomości Sport Piłkarskie sprawdziany Trampkarzy Starszych

Piłkarskie sprawdziany Trampkarzy Starszych

17-03-2015 07:22 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,789 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Piłkarskie sprawdziany Trampkarzy Starszych
Foto:
Drużyna Trampkarzy Starszych rozegrała kolejne dwa mecze kontrolne . W pierwszym meczu podopieczni Piotra Krzyżanowskiego ulegli juniorom młodszym Olimpii prowadzonym przez Miłosza Olka 0:2. Mecz rozegrano w Uniejowie na sztucznej nawierzchni. Warto podkreślić, że zespół juniorów to silna ekipa, zajmująca pierwsze miejsce w swojej lidze. W drugim sparingu nasi zawodnicy mierzyli się z Trampkarzami Sparty Konin zajmującymi 6 miejsce w lidze. Mecz zakończył się wysoką wygraną naszych Trampkarzy bo aż 10:1.
Bramki w tym meczu strzelali: 4 - Filip Wasiak, 3- Bartłomiej Stolarczyk, 1 Adam Kozajda, 2 - Kacper Kubicki. Wypowiedź Trenera: Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się rozegrać dwa bardzo cenne mecze kontrolne. W pierwszym meczu juniorami Olimpii mogłem sprawdzić w jakiej dyspozycji po przygotowaniach są moi piłkarze. Jestem bardzo zadowolony, ze potrafili zagrać tak dobry mecz z zawodnikami grającym z bardzo dobrymi wynikami w starszym roczniku.

Drugi mecz sparingowy to również bardzo cenny sprawdzian dla naszego klubu, drużyna Sparty biła się w tej rundzie o pierwszą piątkę w lidze. Cieszę się, że w tym spotkaniu widać było pracę chłopaków jaką wykonali przez zimę i przede wszystkim realizację celów jakie założylismy sobie przed rundą. Wszyscy zawodnicy w tym meczu zagrali na bardzo wysokim poziomie ale chciałbym wyróżnić trzech zawodników: Adama Kozajdę, Kacpra Cieślaka i Wiktora Małeckiego bo ich gra w tym meczu momentami przypominała grę bardzo doświadczonych zawodników. Mam nadzieję, że moi zawodnicy będą dalej tak pracować nad sobą tak jak do tej pory. Trampkarzy Starszych czekają jeszcze dwa mecze kontrolne w najbliższą środę na wyjeździe z Turem Turek i w sobotę w Koninie z tamtejszym Górnikiem Pierwszy mecz ligowy rozegrają w sobotę 28 marca we Władysławowie o godzinie 11.00

O meczach opowiedział nam trener grupy, Piotr Krzyżanowski.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!