sim
naturhouse
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Złapany na gorącym uczynku...

Złapany na gorącym uczynku...

19-03-2015 14:08 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,675 | Komentarzy: 2
Jubiler Euro Koło
Złapany na gorącym uczynku...
Foto:
Straż Miejska w Kole wielokrotnie apelowała za pośrednictwem mediów do społeczeństwa, aby w sytuacji, gdy ktoś nakleja plakaty czy ogłoszenia w miejscach do tego nieprzeznaczonych, powiadomić strażników o tym fakcie. Był to też swoisty apel do osób, które zanieczyszczają w ten sposób nasze miasto, aby zaprzestali tego typu działalności „reklamowej” i przenieśli się na miejsca do tego przeznaczone, czyli słupy ogłoszeniowe.

Dotychczasowe apele strażników nie przynoszą oczekiwanego skutku. Wątpliwej urody papierowe ogłoszenia nadal naklejane są na słupy, latarnie, rynny czy nawet drzewa. Szczególnie teraz w okresie przedświątecznym uaktywniły się różnego rodzaju „instytucje kredytowe”. Strażnicy miejscy jednak trzymają rękę na pulsie. Przekonało się już o tym kilku sprawców. Przekonał się też o tym, w poniedziałek, pewien mężczyzna, który zapragnął rozreklamować na latarniach ulicznych jedną z takich działalności. Złapany na „gorącym uczynku” uszczuplił swój portfel o 400 zł. Niech będzie to przestrogą dla innych amatorów taniej reklamy. Wszyscy chcemy i dążymy do tego, aby w naszym mieście było czysto, ładnie i przyjemnie. Nie przechodźmy obojętnie obok tych, którzy to poczucie estetyki chcą nam zakłócić. Strażnicy miejscy czekają na informacje od mieszkańców pod bezpłatnym numerem telefonu 986. Niech nasze wspólne działania choć w części wpłyną na poprawę czystości i porządku w naszym otoczeniu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
AAAAAAA 24-03-2015 10:28
a może Pan/Pani z pieskiem czy on na smyczy czy bez do diabla wyprowadza go na teren poza miastem a nie pod okna bloków innych mieszkańców- ja już cholerki dostaje- jem śniadanie w kuchni a tu pies dupsko wystawia i sra! Do kuźwy nędzy precz z tym!!! ja mam tolerować i kochac zwierzęta ale mnie mają w dupie!!! karać za wszystko psiarzy bez rozumu!!!!
| Zgłoś do usunięcia
Ojej 23-03-2015 14:32
400zł? Bardzo dużo ale niech panowie strażacy nie przechodzą obojętnie obok piesków be z\smyczy a niedaleko pani albo pan smyczą w ręku albo schowaną w kieszeni! Nie trzeba zaraz dawać mandatu...może wystarczy upomnieć?
| Zgłoś do usunięcia