sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Zmiany w radzie nadzorczej MZECu

Zmiany w radzie nadzorczej MZECu

13-04-2015 09:31 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 22,077 | Komentarzy: 17
Jubiler Euro Koło
Zmiany w radzie nadzorczej MZECu
Foto:
W poprzednim tygodniu Burmistrz Stanisław Maciaszek przeprowadził zmiany osobowe w radzie nadzorczej Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej w Kole. Podziękowano za współpracę trzem osobom.
Wśród byłych już członków rady nadzorczej znaleźli się: Prezes Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Jacek Klukaczyński, Maciej Goździkowski oraz prawnik Beata Olejnik.

W argumentacji Burmistrza usłyszeliśmy, że zmiany te były konieczne, ponieważ w radzie nadzorczej powinny zasiadać specjaliści w tej dziedzinie i tacy zostaną powołani, przy czym Prezes Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Mariusz Skurzyński w oczach włodarza spełnia wszystkie wymagane kryteria, aby kontynuować dalej pracę na tym stanowisku a jego dotychczasowe osiągnięcia oceniane są bardzo pozytywnie.

Jak wspomniał Prezes spółki, przed naszym miastem wiele wyzwań w najbliższym czasie - chociażby kończący się limit na emisję gazów CO2. Brak szybkich działań może skutkować w roku 2016 płaceniem karnych jednostek.

Foto: F&A MEDIA

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (17)
mieszkanka Koła 21-04-2015 11:49
Z pewnością Burmistrz jest mało zorientowanym facetem w czymkolwiek co dotyczy pozyskiwania miejsc pracy , poddźwignięcia lokalnej przedsiębiorczości itp.,. Kiepsko facet zaczął i nawet Ci co go popierali są zażenowani. Człowiek nie dorósł do funkcji jaką sprawuje. Zamiary duże siły maciupeńkie niestety.
| Zgłoś do usunięcia
sat 20-04-2015 18:50
Dentyście lerze nahapać się nie mogą. Ciągle im mało i mało.
| Zgłoś do usunięcia
wolność słowa 16-04-2015 21:29
Nieoficjalnie mówi się się ze Pani Olejnik mogła zostać odwoła za krytej Telewizji Kablowej Społ. Mieszk., a Pan Gozdzikowski za zachowanie Radnego Olejniczaka na komisjach i marcowej Sesji Rady Miasta.
| Zgłoś do usunięcia
mieszkanki 15-04-2015 15:28
te zmiany są pozytywne dziękujemy
| Zgłoś do usunięcia
Kolanianka 14-04-2015 13:04
No tak otaczanie się swoimi ciąg dalszy. Kto następny panie burmistrzu? Takie czystki to tylko w rządzie bo wiadomo rząd nowy ale tak od ręki? Żaden prezydent tak szybko nie otacza się swoimi jak pan Maciaszek co było do pzrewidzenia i wielu o tym wiedziało. Pan Mariusz Skurzyński, chłopak z Koła. Czy to pomoże Kolanom znaleźć u niego prace? Wątpię w to bardzo chyba ze swoi. A jak to opcja polityczna???Moja siostrzenica pracy nie może dostać bo najpierw była przeciwko PO a z PIS niestety nie jest,z lewicą kolską mało co ją łączy i już wszyscy znajomi jej mówią ty wyjedz bo tu w kole pracy nie dostaniesz...zbyt lewicowa jesteś a z lewica nie chcesz iść to niestety dla Ciebie miejsca w Kole nie ma. A Ona by chciała..bo z Koła jest i w Kole chce żyć ale niestety ....Za uczciwa jesteś,za porządna. To kolejowa zaczyna rządzić i okolice. Może czas sprawdzić z kim do szkoły kto chodził bo to albo się lubiło albo nie.
| Zgłoś do usunięcia
ubawiona na maksa 14-04-2015 12:56
Jaki błąd ortograficzny? To, że akurat nazwisko Pana Skurzyńskiego przez u zwykłe...z pewnością wiele lat temu ktoś nie znał ortografii i napisał to nazwisko z błędem. Nie ma co się redaktorowi dziwić. Skóra to ó kreskowane czyli o z kreską i wszelkie odmiany od tego słowa są zawsze z o z kreską. Może pan redaktor nie znał tego nazwiska chociaż to człowiek z Koła znany nawet mnie może nie osobiście ale z widzenia i słyszenia. Znam dwie osoby nazywające się: Skórzyńscy ale są z innego miasta. Widocznie tu ktoś wypisujący dowód osobisty albo metrykę nie znał dobrze ortografii polskiej i nie ma co wtykać redaktorom, że nie znają ortografii. Właśnie dlatego popełnili błąd w nazwisku, że ortografię jednak znają a widocznie krytykujący maja z tym problemy. Do szkoły!!! Uczyć się ortografii! A nie ośmeiszać siebie i innych!!
| Zgłoś do usunięcia
obserwator 14-04-2015 08:28
Burmistrz może nie czyta, ale czy za to jego Panie nie czytają tego, które zawsze mają wiele do powiedzenia a w kwestiach merytorycznych aż się wyrywają do zabrania głosu a później trudno głos odebrać:)
| Zgłoś do usunięcia
obserwator 14-04-2015 08:23
Głos Prezesa Klukaczyńskiego był najbardziej merytoryczny.inwewstor prowadził bełkot informacyjny a prezes z klasa opowiedział, co nie spodobało Burmistrzowi , który wszystko wie i nie pytał o nic inwestora- czy to nie dziwne?
| Zgłoś do usunięcia
garo 13-04-2015 22:10
Ludzie czy Wy jesteście nien......................... i myslicie, że burmistrz czyta te wasze posty ? To by faktycznie nie miał szacunku do siebie. Żal mi Was bo piszecie sami ze sobą tak jak na Lm.
| Zgłoś do usunięcia
Markus 13-04-2015 21:59
Pewno nie o tym Prezesie MZEC jest mowa. Prezes MZEC nazywa sie Mariusz SkUrzyński (a nie SkÓrzyński). Jak sie pisze artykul - warto choc znac pisownie nazwisk osob w nim wystepujacych.
| Zgłoś do usunięcia
ela 13-04-2015 21:25
Panie burmistrzu. A czy to samo kryterium "specjalistów" nie dotyczy pozostałych członków rady nadzorczej MZEC i nowej rady KTBS-u? Odnoszę wrażenie, że coś pan kręci.
| Zgłoś do usunięcia
coś 13-04-2015 21:22
"przy czym Prezes Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Mariusz Skórzyński w oczach włodarza spełnia wszystkie wymagane kryteria, aby kontynuować dalej pracę na tym stanowisku a jego dotychczasowe osiągnięcia oceniane są bardzo pozytywnie.". - tak więc nie wróżę już prezesowi długiej kariery znając naszego włodarza
| Zgłoś do usunięcia
Kolo 13-04-2015 21:18
Rzetelność dziennikarska na najwyższym poziomie, błąd ortograficzny w nazwisku, nie sprawdzone i nie potwierdzone informacje. Gratuluję.
| Zgłoś do usunięcia
obywatel 13-04-2015 19:46
jacek niepotrzebnie zbierałeś głos
| Zgłoś do usunięcia
Do mieszkaniki 13-04-2015 13:42
Żeby zasiadać w radzie nadzorczej to nie ma to znaczenia czy jest się chirurgiem, leśniczym, czy paralotniarzem. Pierwszy lepszy z tych zawodów nie będzie zasiadał w RN, bo żeby zasiadać w RN trzeba mieć uprawnienia zdobyte przed państwową komisją Ministra Skarbu Państwa. Jak zdobędziesz to zrozumiesz wówczas jaką znajomością przepisów i wiedzą trzeba się okazać.
| Zgłoś do usunięcia
mieszkanka 13-04-2015 13:25
Zula Ty podobasz mi się jeszcze mniej. Po co nam chirurg w radzie nadzorczej w mzec-u? Te zmiany są pozytywne
| Zgłoś do usunięcia
zula 13-04-2015 12:17
Coraz mniej zaczyna podobać mi się ten nowy Burmistrz. Ignorant, impertynent i sklerotyk!!!!
| Zgłoś do usunięcia