sim
mycenter
Wiadomości Powiat Kolski DĄBIE: Sprawca potrącenia zatrzymany

DĄBIE: Sprawca potrącenia zatrzymany

05-05-2015 09:52 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,564 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
DĄBIE: Sprawca potrącenia zatrzymany
Foto:
Dąbscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który 28-go kwietnia jadąc motocyklem potrącił przechodzące przez przejście dla pieszych 10-letnie dziecko. Sprawca wypadku usłyszał już zarzuty spowodowania wypadku drogowego oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia za które grozi nawet do 4 lat i 6 miesięcy więzienia.
29-go kwietnia policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu łęczyckiego, który dzień wcześniej na ul. Kościuszki w Dąbiu jadąc motocyklem m-ki Honda na przejściu dla pieszych potrącił 10-letnią dziewczynkę, po czym nie udzielając jej pomocy zbiegł z miejsca zdarzenia. 25-latek usłyszał dwa zarzuty: spowodowanie wypadku drogowego oraz ucieczka z miejsca zdarzenia, za które grozi do czterech lat i sześciu miesięcy więzienia. Zatrzymany mężczyzna odpowie także za kierowanie bez uprawnień ponieważ nie posiada prawa jazdy do kierowania motocyklami.

Tak szybkie i skuteczne zatrzymanie sprawcy wypadku było możliwe dzięki informacji przekazanej przez jednego ze świadków zdarzenia. Dziękujemy za pomoc w ustaleniu sprawcy wypadku i godną naśladowania obywatelską postawę.

KPP KOŁO

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!