sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Malinowa Mamba przekazała dary dla szpitala

Malinowa Mamba przekazała dary dla szpitala

05-05-2015 13:25 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 10,075 | Komentarzy: 8
Jubiler Euro Koło
Malinowa Mamba przekazała dary dla szpitala
Foto:
W dniu dzisiejszym do kolskiego szpitala zawitała ponownie Malinowa Mamba, która przekazała dary na rzecz oddziału dziecięcego.
"W dniach 28.02-01.03 odbywał się IV Turniej o Puchar Malinowej Mamby a 22.03 III Kolski Charytatywny Maraton FTI Cycling - w obu akcjach komunikowaliśmy Wam, że zbieramy na Dzieci z kolskiego szpitala. Tak też się stało i w dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność przekazać kolskiemu szpitalowi sprzęt i książki (wraz z regałem), zakupione ze środków zebranych na Turnieju, które dodatkowo zasilił wpływ z Maratonu FTI Cycling. Oddziałowi dziecięcemu przekazaliśmy 5 inhalatorów w formie zabawki (małpki, samolociki, piesek), 2 termometry bezdotykowe ThermoFlash, profesjonalny ciśnieniomierz Omron, regał na książki oraz ponad 80 książek dla dzieci. Natomiast do Pielęgniarek Położnych z Podstawowej Opieki Zdrowotnej trafił detektor tętna płodu Brael. Dziękujemy Wszystkim, którzy wspomogli nas w zbieraniu środków na te zakupy. Mamy również nadzieje, że sprzęt ten będzie dobrze służył zdrowiu i ratowaniu życia dzieci, również tych, które są i będą "w drodze", a książki umilą dzieciom trudny czas pobytu w szpitalu. Wszystkim Wam życzymy jednak, aby Wasze dzieci nie musiały korzystać z zakupionego przez nas sprzętu (oczywiście z wyjątkiem detektora tętna płodu, który zapewni Wam, mamy nadzieję, wiele wzruszeń) i aby rosły zdrowe i wesołe. Obiecujemy, że jeszcze o te dzieci nie raz zadbamy w naszych kolejnych akcjach." - Malinowa Mamba tak podsumowała wszystkie akcje.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (8)
uczestnik turnieju 06-05-2015 19:59
Panie Krzysztofie tak właśnie i ja pomyślałem, dlatego napisałem, że było by niemiło. Choć widzę, że osoba, ktora się tak podpisała chyba miała na celu Wasze stowarzyszenia w pewien sposób poróżnić. W Fifę niestety nie gram bo za stary jestem :)
| Zgłoś do usunięcia
K.M. 06-05-2015 17:19
Stowarzyszenie Kolanie jest cały czas pod wrażeniem działań Malinowej Mamby i zawsze będzie je wspierać tak słowem jak i czynem.Prosimy aby nie wkładać w nasze usta słów ,których nigdy nie wypowiemy.Drogi "uczestniku turnieju" nie wszyscy ,którzy piszą są nami,my nie wypowiadamy się na forach tylko staramy bawić innych i siebie ciekawymi projektami.Pozdrawiam. K.M.
| Zgłoś do usunięcia
Antoni 06-05-2015 14:01
Skoro to tylko na pokaz jest... to Malinowa Mambo ja proszę o więcej takich pokazówek :)
| Zgłoś do usunięcia
uczestnik turnieju 06-05-2015 12:34
Co na pokaz ? Zorganizowali turniej dla tylu osób, każda drużyna dała wpisowe a oni zamienili to w dary, tym razem dla szpitala ! Nie wiem czy te przycinki z podpisem "kolanka, kolanin" to osoby z nowego stowarzyszenia ? Było by niemiło, gdyby tak było bo ich działanie również mi się podoba i jedni drugim nie wchodzą w drogę. A na kolskiej scenie jest jeszcze mnóstwo miejsca dla tympodobnych inicjatyw. Każdy obdarowany chętnie przyjmie dary :) Piotrze zajrzyj na ich stronę malinowamamba.pl tam jest kontakt, jest też formularz na członka wspierającego i wtedy chyba 30 pln rocznej składki płacisz i to już jakaś cegiełka do tego co robią. Sam się chyba też zapiszę. Malinowa działajcie tak dalej, dzięki !
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 06-05-2015 11:21
To jest tylko poza na pokaz, w rzeczywistości jest całkiem inaczej.
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 06-05-2015 09:53
To jest tylko poza na pokaz, w rzeczywistości jest całkiem inaczej.
| Zgłoś do usunięcia
Piotr 05-05-2015 21:49
Z całego serca popieram Waszą inicjatywę. Podajcie nr konta, na który mieszkańcy powiatu (i nie tylko) mogą wpłacać pieniądze na takie cele. Wierzę, że nie będą one zmarnowane. Mieszkaniec Powiercia -Koloni
| Zgłoś do usunięcia
Antoni 05-05-2015 13:37
Super inicjatywa. Oby tak dalej!
| Zgłoś do usunięcia