sim
kol-net
Wiadomości Korfball Kolejne medale Maratończyka [VIDEO]

Kolejne medale Maratończyka [VIDEO]

25-05-2015 09:43 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,873 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Kolejne medale Maratończyka [VIDEO]
Foto:
Kolejne medale Mistrzostw Polski dołożyli do swej kolekcji zawodnicy kolskiego Maratończyka. Juniorzy młodsi na rozegranym 16 maja w Sulejówku turnieju finałowym wywalczyli medal brązowy, choć trzeba przyznać, że mieli apetyty na medal złoty. Niestety w meczu półfinałowym ulegli jednym koszem zespołowi Cirkusa Konstancin, który zresztą wygrał turniej zdobywając tytuł mistrzowski. W meczu o brązowy medal kolscy korfballiści bez problemu pokonali UKS Warszawa Wesoła 9 : 3.
Skład zespołu juniorów młodszych Maratończyka: Laura Grochowska, Maria Jarmuż, Natalia Nowicka, Nadia Nowakowska, Barbara Kujawa, Karolina Kawka, Kamil Goss, Adam Łaszkiewicz, Filip Musialiński, Dominik Kowalski, Jan Nitecki, Piotr Kujawa, Konrad Urbański.

Bezkonkurencyjni w swojej kategorii wiekowej okazali się za to młodzicy Maratończyka, którzy zdobyli złoty medal. Turniej finałowy Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Kole 23 maja. Kolanie przeszli przez turniej jak burza wygrywając trzy mecze finałowe znaczną przewagą punktową. W całym turnieju nasi korfballiści rzucili rywalom 38 koszy, tracąc zaledwie 5.

„ Bardzo cieszą kolejne medale moich podopiecznych. Sezon zamykamy trzema krążkami, dwoma brązowymi w kategoriach juniorów młodszych i starszych oraz złotem młodzików. Nie będę ukrywać, że przed sezonem liczyliśmy na więcej – marzyło nam się również złoto w juniorach młodszych ale jak to w sporcie bywa nie wszystko układa się tak jak zakładamy. Cieszymy się ze zdobyczy medalowych w tym sezonie i już przygotowujemy się do walki o medale w następnym” (Waldemar Pietrzak – trener)

Skład zespołu młodzików Maratończyka: Dominika Klepczarek, Martyna Klepczarek Judyta Ferenc, Weronika Chodosz, Wiktoria Zakrocka, Wiktoria Szabelska, Łukasz Kunicki, Jakub Ziętek, Piotr Wiśniewski, Klaudiusz Śniegowski, Szymon Chodosz oraz Krzysztof Szkudlarek.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Anna 25-05-2015 10:00
Pierwszy uczestnik,który odebrał medal od pana Burmistrza to Krzysztof Szkudlarek.Dlaczego Jego nazwisko nie jest wymienione w składzie zawodników?.
| Zgłoś do usunięcia