(1)
Lekki deszcz 16
Popularne tagi:

Kolejne medale Maratończyka [VIDEO]

Autor: 25 Maj 2015 przeczytasz w ok. 2 min.
Kolejne medale Maratończyka [VIDEO]
©
(1) | Czytano:
5,170 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Kolejne medale Mistrzostw Polski dołożyli do swej kolekcji zawodnicy kolskiego Maratończyka. Juniorzy młodsi na rozegranym 16 maja w Sulejówku turnieju finałowym wywalczyli medal brązowy, choć trzeba przyznać, że mieli apetyty na medal złoty. Niestety w meczu półfinałowym ulegli jednym koszem zespołowi Cirkusa Konstancin, który zresztą wygrał turniej zdobywając tytuł mistrzowski. W meczu o brązowy medal kolscy korfballiści bez problemu pokonali UKS Warszawa Wesoła 9 : 3.

R E K L A M A
1
Czytano:
5,170 razy
Udostępnij
Skład zespołu juniorów młodszych Maratończyka: Laura Grochowska, Maria Jarmuż, Natalia Nowicka, Nadia Nowakowska, Barbara Kujawa, Karolina Kawka, Kamil Goss, Adam Łaszkiewicz, Filip Musialiński, Dominik Kowalski, Jan Nitecki, Piotr Kujawa, Konrad Urbański.

Bezkonkurencyjni w swojej kategorii wiekowej okazali się za to młodzicy Maratończyka, którzy zdobyli złoty medal. Turniej finałowy Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej został rozegrany w Kole 23 maja. Kolanie przeszli przez turniej jak burza wygrywając trzy mecze finałowe znaczną przewagą punktową. W całym turnieju nasi korfballiści rzucili rywalom 38 koszy, tracąc zaledwie 5.

„ Bardzo cieszą kolejne medale moich podopiecznych. Sezon zamykamy trzema krążkami, dwoma brązowymi w kategoriach juniorów młodszych i starszych oraz złotem młodzików. Nie będę ukrywać, że przed sezonem liczyliśmy na więcej – marzyło nam się również złoto w juniorach młodszych ale jak to w sporcie bywa nie wszystko układa się tak jak zakładamy. Cieszymy się ze zdobyczy medalowych w tym sezonie i już przygotowujemy się do walki o medale w następnym” (Waldemar Pietrzak – trener)

Skład zespołu młodzików Maratończyka: Dominika Klepczarek, Martyna Klepczarek Judyta Ferenc, Weronika Chodosz, Wiktoria Zakrocka, Wiktoria Szabelska, Łukasz Kunicki, Jakub Ziętek, Piotr Wiśniewski, Klaudiusz Śniegowski, Szymon Chodosz oraz Krzysztof Szkudlarek.
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Anna · 25 Maj 2015
Pierwszy uczestnik,który odebrał medal od pana Burmistrza to Krzysztof Szkudlarek.Dlaczego Jego nazwisko nie jest wymienione w składzie zawodników?.
Biblioteka
Basia w pociągu relacji
4 godziny temu 365

Basia w pociągu relacji "Pisarz-Czytelnik"

Biblioteka
Zofia Stanecka w Kole
6 godziny temu 664

Zofia Stanecka w Kole

Inne
Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [17.05.2024 -24.05.2024]
7 godziny temu 970

Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [17.05.2024 -24.05.2024]

Gmina Przedecz
Prezydent Andrzej Duda ponownie w naszym powiecie!
11 godziny temu 7,860 3

Prezydent Andrzej Duda ponownie w naszym powiecie!

Miasto Koło
Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy
1 dzień temu 2,786 2

Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy

Miasto Koło
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik
1 dzień temu 2,194

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik

6 godziny temu 664
R E K L A M A