sim
materace
Wiadomości Powiat Kolski Dzień Dziecka w Dąbiu

Dzień Dziecka w Dąbiu

05-06-2015 10:07 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,015 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Dzień Dziecka w Dąbiu
Foto:
1 czerwca na Hali Sportowej przy Gimnazjum w Dabiu odbył się Gminny Dzień Dziecka zorganizowany przez M-GOKiBP w Dabiu, w którym udział wzięły dzieci ze szkół podstawowych z Chełmna, Dąbia, Karszewa oraz z oddziałów przedszkolnych a także dzieci z Przedszkola Miejskiego w Dabiu.
Dzieci miały okazję wziąć udział w "Bajkowej Dyskotece" czyli muzyczno, kostiumowym programie. Był to program w formie interaktywnej zabawy zaprezentowany przez aktorów Teatru Muzyczneg "HALS" z Gdyni.

W przedstawieniu komputer był elementem scenografii i swoja magiczną mocą sprawiał, iż na scenie zjawiały się na umówioną dyskotekę różni nieoczekiwani goście:UFO -ludki, Miś Puchatek, Pionokio, Podziemne Gnomy, Czarownica, Kot w butach. Piosenki w programie napisane były z myślą o dzieciach i dla dzieci: "My chcemy tańczyć", "Dyskotekowi kaskaderzy", "Kłopoty z modą", "Ballada łakomczucha". Teksty piosenek miały formę edukacyjną, kończyły się pewnym morałem, przesłaniem. Na koniec występu oprócz życzeń Pani Dyrektor M-GOKiBP Zofii Kaźmierskiej, życzenia dzieciom złożył Burmistrz Miasta Dąbie Tomasz Ludwicki, który poczęstował wszystkie dzieciaki cukierkami.

M-GOKiBP
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!