sim
materace
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Będzie więcej na inwestycje lokalne!

Będzie więcej na inwestycje lokalne!

16-07-2015 14:28 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,706 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Będzie więcej na inwestycje lokalne!
Foto:
Przeszło 417 tys. zł. zasiliło w tym roku budżet miasta Koła za sprawą skutecznie wyegzekwowanych zaległości  z ubiegłych lat w podatkach i opłatach lokalnych.

Wpływy z podatków i opłat lokalnych stanowią ważny składnik miejskiego budżetu, dlatego coroczne działania związane z ich egzekwowaniem stanowią istotną część  pracy Urzędu. Pracownicy Wydziału Finansowego wysyłają do mieszkańców uchylających się od regulowania należności upomnienia lub wezwania do zapłaty, a ostatnim krokiem jest przejęcie egzekucji przez Urząd Skarbowy lub sąd.  W tym roku udało się odzyskać wyjątkowo wysoką kwotę z tytułu zaległych podatków oraz opłat lokalnych, przekraczającą 417 tys. zł. Od 1 czerwca br. w Wydziale Finansowym dwoje pracowników zajęło się wyłącznie egzekucją, a za sprawą skutecznych działań powiększyły się wpływy z dochodów, czyli w budżecie pojawiło się więcej niezaplanowanych środków finansowych. Jeśli zostanie zrealizowany plan dochodów na 2015 rok, środki te zostaną wydatkowane, z dużą troską o publiczne dobro, w przyszłym roku budżetowym.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!