(2)
Bezchmurnie 16.7

Piknik rodzinny pod Ratuszem Miejskim [VIDEO]

Autor: 18 Lipiec 2015 przeczytasz w minutę
Piknik rodzinny pod Ratuszem Miejskim [VIDEO]
©
(2) | Czytano:
5,602 razy | przeczytasz w minutę

Wiele atrakcji przygotowali dla dzieci organizatorzy kolejnego pikniku pod Ratuszem Miejskim. Były konkurencje sportowe, zajęcia plastyczne, muzyczne. Z dziećmi przez cały czas bawiły się clowni. Cel został osiągnięty - dobra zabawa i ożywienie starej części miasta Koła.

R E K L A M A
2
Czytano:
5,602 razy
Udostępnij
Bardzo wielu rodziców wraz ze swoimi pociechami postanowiło, mimo upału spędzić piątkowe popołudnie przed Ratuszem Miejskim, gdzie odbył się piknik rodzinny. Organizacją zajęli się: Miejski Dom Kultury w Kole, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Urząd Miejski.

Po twarzach dzieci było widać, że takie imprezy powinny odbywać się cyklicznie, gdyż uśmiech nie znikał.

Dla wszystkich na koniec wystąpił światowej sławy clow. Zobaczcie całą relację poniżej oraz.... występ Błażeja, który w naszym mieście znany jest głównie z miłości do muzyki i śpiewu.










Foto: F&A MEDIA


Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
clown · 20 Lipiec 2015
Panie redaktorze czy ta garstka ludzi to dla pana wiele? Od jakiegoś czasu clowni jakoś bardzo mocno zaczynają się kojarzyć z Kołem.
alfabet · 19 Lipiec 2015
\"Rodowity autochton\" Bazej zgodnie z zapowiedzia zaspiewal pieknie po ukrainsku. Ale ten ukrainski podobny do polskiego.